Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
PKS Szczecin
Autokary PKS Szczecin
Przewoźnik PKS Szczecin jest obecny na rynku transportowym od 1945r. W chwili obecnej działa jako Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowe jw Szczecinie Sp. z o.o.. Główną przewagą i mocną stronęteg oprzewoźnika jest własny dworzec autobusowy, zaplecze w postaci stacji obsługi pojazdów, stacji diagnostycznej oraz swiadczenie usług na zewnątrz.
 
Chcąc pozostać konkurencyjnym na rynku PKs Szczecin stale inwestuje w swój tabor dokupując autobusy, autokary i busy. W chwili obecnej podstawowymi markami jest Mercedes, Setra, Man, Bova i Scania.
 
 
W ramach połączeń autokarowych międzynarodowych przewoźnik wyspecjalizował się w realizacji trasy ze Szczecina do Berlina. W ramach pokonywanej trasy międzynarodowe która jest realizowana codziennie - kilka razy !!!!!! przystankami docelowymi są również lotniska w Berlinie - lotnisko Berlin Schonefeld oraz Airport Berlin Tegel.
 
Przystanek autobusowy:
- w Szczecinie - stanowisko odjazdowe nr 9 - przy kasach biletowych
- w Berlinie - Lotnisko Tegel i Schonefeld - Terminal B
 
Tanie bilety autokarowe na przewozy i połączenia autobusowe realizowane przez autokary, autobusy PKS Szczecin do Berlina można kupić wykorzystując wyszukiwarkę EuroTicket zamieszczoną na nasze jstronie internetowej. uwzględnia ona aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów, pozwala on na zakup, zmianę oraz zwrot zakupionego biletu 24h/7dni. Uwzględnia zniżki dla pasażerów w różnym wieku.
 
 
 
Przewoz osób na trasie Szczecin - Berlin Schonefeld
 
 
Połączenia Autokarowe ze Szczecina do Berlin Tegel
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.