Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Interglobus Tour
Linie Autokarowe Interglobus Tour
 
Interglobus to firma przewozowa funkcjonująca na rynku transportowym od 1998r. Od tego czasu przewoźnik Interglobus stał się liderem w swoim regionie - zachodniopomorskim. Tabor jakim dysponuje przewoźnik - Linie Interglobus to autokary, busy, minibusy w kolorze srebrnym z logo Follow Me. Cała załoga liczy około 120 osób.
 
Interglobus oferuje swoim klientom;
- przewozy autokarowe z Koszalina, Karlina, Płot, Nowogardu, Stargardu Szczecińskiego, Goleniowa, Szczecina na lotnisko Berlin Tegel i Schonefeld;  - przewozy autobusowe na lotnisko w Goleniowie;  - transfery na lotniska w Berlinie, Goleniowie, Poznaniu, Lipsku, Gdańsku i Warszawie oraz na pozostałe lotniska w Europie.
 
 
 
Linie Autokarowe Interglobus Tour realizują swoje przewozy na trasie:
 
Koszalin -> Karlino -> Płoty -> Nowogard -> Stargard Szczeciński -> Goleniów -> Szczecin dw.Dąbie -> Szczecin dworzec Główny PKP -> Szczecin Warzymice -> Berlin Schonefeld - Berlin Tegel.
 
Przewozy autokarowe są realizowane w sposób regularny komfortowymi autokarami marki Mercedes. Ilość połączeń do 20 razy dziennie. Przewoźnik realizuje je w sposób liniowy, spod domu oraz w sposób indywidualny. Jak każdy przewoźnik również linie Interglobus przewidująszereg promocji oraz program lojalnościowy dla swoich klientów.
 
Tanie Bilety Autokarowe z Koszalina na lotnisko Berlin Tegel oraz Koszalin airport Berlin Schonefeld na autobusy InterGlobus Tour można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie.
 
Tanie BIlety Autobusowe InterGlobus
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.