Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
PKS Ostrowiec Świętokrzyski
Autokary PKS Ostrowiec Świętokrzyski
Przewozy Autokarowe Polska Ukraina
 
 
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodwej w Ostrowcu to firma transportowa - przewoźnik z długoletnią tradycją. Swoje doświadczenie zdobyte na rynku transportowym w zakresie jakim jest przewóz osób wykorzystuje w coraz lepszy sposób i wyciąga wnioski. Głównym celem jaki obrał PKS w OStrowcu Świętokrzyskim jest bezpieczeństwo realizowanej podróży. W tym celu firma prowadzi szkolenia kierowców oraz pozostałych pracowników.
 
PKS Ostrowiec Świętokrzyski w ramach swojej działalności realizuje międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski. W ramach obsługiwanej trasy autokary tego przewoźnika realizują 3 razy w tygodniu trasę z Łodzi do Doliny na Ukrainie oraz 2 razy w tygodniu trasę autokarem z Wrocławia do Czerniowiec, Szczecin - Ivano Frankowsk,  Warszawa - Dolyna oraz Poznań - Jaremcze i Gdynia - Czerniowce.
 
Tanie Bilety Autokarowe na przewozy i połączenia autobusowe realizowane przez autobusy PKS Ostrowec Świętokrzyski i TurTrans (partnera PKS Ostrowiec Św.) na trasie Polska Ukraina można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Pozwala ona na zakup, zmianę oraz zwrot zakupionego biletu. Zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na Ukrainę wszystkich przewoźników i autokarów. Każde połączenie autobusowe, które wyświetla sięw systemie jest połączeniem aktywnym co oznacza, że można na nie zakupić bilet autobusowy.
 
                                                   Znajdź swoje połączenia autokarowe na Ukrainę:
 
 
 
 
trasa: Łódź -> Kielce -> Ostrowiec Świętokrzyski -> Sandomierz -> Stalowa Wola -> Rawa Ruska -> Rohatyń -> Iwano Frankowsk -> Kałusz -> Dolina
 
 
 
trasa: Wrocław -> Opole -> Katowice -> Kraków -> Rzeszów -> Lwów -> Stryj -> Dolina -> Kałusz -> Iwano Frankowsk -> Kołomyja -> Śniatyń -> Czerniowce
 
 
 
trasa: Szczecin -> Poznań -> Łódź -> Warszawa -> Radom -> Stryj -> Dolina -> Rożniatów -> Kałusz -> Ivano Frankowsk

  
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.