Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Płatności
Sposoby Płatności za Bilety Autokarowe
 
Nie ma nic prostszego i wygodniejszego od zakupu biletu autokarowego on-line. Szybko, sprawnie i naprawdę bezpiecznie dokonają Państwo u nas rezerwacji biletu. Po dokonanej rezerwacji terminu mogą Państwo zrealizować płatność za bilet autokarowy na trzy sposoby: płatność przelewem automatycznym, płatność kartą lub przelewem ręcznym.
 
Naszybciej zrealizujemy naszą transakcję wybierając płatność przelewem automatycznym lub kartą. Dokonując rezerwacji będą Państwo poproszeni w kolejnym kroku o podanie sposobu płatności za bilet. Jeśli wybiorą Państwo płatność kartą lub przelewem automtycznym wówczas w ciągu 15 minut od rezerwacji należy za bilet autobusowy zapłacić. Kolejne kroki rezerwacji i płatności zaprowadzą Państwa na stronę banku i po zalogowaniu się można bezpiecznie zaplacić za bilet. Transakcja zostaje zrealizowana automatycznie a na Państwa adres mailowy podany wcześniej przychodzi bilet, który należy sobie wydrukować. Jeżeli płatność za bilet nie zostanie zrealizowana w ciągu 15 minut wówczas rezerwacja na wybrany wcześniej rejs zostaje anulowana. Wszystkie Państwa transakcje są obsługiwane przez rzetelną i działającą od lat firmę Voyager.com Sp. z o.o.
 
Dostępne sposoby płatności automatycznej:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dostępne sposoby płatności kartą kredytową:
 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli zdecydują Państwo zapłacić za bilet przelewem ręcznym warto zwrócić uwagę na podane w tabeli przy nazwach banku godziny pracy banku. Zdarza się, że dokonywanie przelewu w godzninach zamknięcia banku przedłuża znaczniej daną transakcję. Poza tym dokonując opłaty za bilet przelewem tradycyjnym nie mamy możliwości natychmiastowego otrzymania biletu, rezerwacja biletu musi być dokonywana z pewnym kilkudniowym wyprzedzeniem. Kupując bilet z płatnością w formie e-przelewu lub kartą możemy rezerwować miejsce w autobusie już nawet na drugi dzień. Bilet otrzymujemy natychmiast.

 
Dostepne sposoby płatności przelewem ręcznym:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Udogodnieniem przy zakupie biletu on line jest także fakt, że osoba, która płaci za bilet nie musi być tą samą osobą na którą bilet jest kupowany. Czyli za bilet może zapłacić ktoś inny, lub w ogóle ktoś inny może danej osobie zarezerwować i zapłacić za bilet a osobie która będzie podróżowała należy bilet wydrukować, lub przesłać mailem do druku. Podczas zakupu biletu na adres mailowy otrzymują Państwo także numer GID. Dzięki temu numerowi mają Państwo dostęp do swojego biletu, możliwość jego ponownego drukowania, bądź dokonywania zmian. Dokonując zakupu on line proszę zwrócić szczególną uwagą na to by podawany adres mailowy aby był bezbłędny, a dane kontaktowe prawdziwe.
 
System Voyager, który obsługuje Państwa rezerwacje biletów daje także możliwość dokonywania zmian na bilecie. Wszelkich zmian dokonać można po podaniu numer GID, jaki otrzymają Państwo w raz z biletem na maila. Po dokonaniu zmian  bilet należy ponownie wydrukować. Jakich zmian można dokonać? Przede wszystkim mogą Państwo zakupić bilet "otwarty", a więc rezerwujemy termin wyjazdu natomiast termin powrotu podajemy w późniejszym czasie, płacąc już z góry za podróż w dwie strony. Ważnośc takiego biletu OPEN trwa pół roku. Zmiany w bilecie można dokonać tylko jeden raz. Bilet można także zwrócić.

Zapewniamy Państwa, że zakup biletu on line to czysta przyjemność. Pewnie, bezpiecznie i szybko. Nie wychodząc z domu w ciągu kilku minut mają Państwo zakupiony bilet, potem wystarczy się już tylko spakować. Życzymy przyjemnej podróży.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.