Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Retman

Autobusy Retman

Autokary z Polski do Chorwacji

 

Biuro Podróży Retman istniejące na rynku usług turystycznych realizuje w okresie letnim tanie przewozy i połaczenia autobusowe z Polski do Chorwacji oraz z Chorwacji do Polski począwszy od od 22.04 do 16.10 w każdy piątek. Połączenia i przewozy autokarowe realizowane przez autobus, autokar Retman docierają z Polski do nastepujących miast w Chorwacji: ZAGREB (Zagrzeb), KARLOVAC, PETRCANE, ZADAR, SUKOSAN, ŚV. FILIP i JAKOV, BIOGRAD NA MORU, PIROVAC, TISNO, VODICE, ŚIBENIK (Szybenik), PRIMOSTEN, ROGOZNICA, MARINA, SEGET DONJI, TROGIR, KASTEL, GOMILICA, SPLIT.

 

Tanie bilety autokarowe na przewoz i transport osób wykonywaneyprzez autobusy Retman na trasie Polska Chorwacja Polska oraz innych przewoźnikow grupy Voyager można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Zawiera ona wszystkie zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz promocje na połączenia autokarowe - oznaczone kolorem czerwonym w systemie. Ponadto Wyszukiwarka umożliwia Państwu również dokonywanie zmian zakupionego biletu autokarowego oraz jego zwrot / wycofanie.


Bilety autobusowe Polska Chorwacja

z i do Szybenika, Zagrzebia, Zadaru, Primostenu, Trogiru, Splitu


 

Połaczenia autokarowe z Polski do Chorwacji realizowane przez autokary Retman są wykonywane w ramach 3 linii:


- Warszawa, Wolbórz, Łódź, Częstochowa
- Wrocław, Oława, Brzeg, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice
- Katowice, Żory, Czechowice Dziedzice, Bielsko Biała, Cieszyn

Sugerowana Cena za jednostronny Bilet Autokarowy z Polski do Chorwacji wynosi około 333zł. Bilet dwustronny kosztuje około 444zł.

 

 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.