Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Markus Gryfino
Autobusy, Busy Markus Gryfino
Przewóz osób na trasie Polska Dania, Norwegia  
 
Markus to przewoźnik (firma przewozowa) z siedzibą w Gryfinie który realizuje w ramach swojej podstawowej działalności trasport osób zarówno na trasach krajowych jak i zagranicznych.
 
Tanie Bilety Autokarowe na przewozy autobusowe wykonywane przez busy Markus na trasie z Polski do Norwegii/ z Norwegii do Polski; z Polski do Szwecji/ ze Szwecji do Polski; z Polski do Danii/ z Danii do Polski; z Polski do Niemiec/ z Niemiec do Polski można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie. Uwzględnia ona aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów Markus z Gryfina oraz wielu innych przewoźników. Umożliwia ona również zwrot zakupionego biletu lub jego zmianę.
 
 Znajdź swoje połączenie autokarowe: 
 
 

W ramach trasy krajowej obsługiwana linia:

Gryfino -> Szczecin (dworzec główny)
 
Trasy zagraniczne w obsłudze tego przewoźnika dzielą się na 4 trasy:
 
Polska - Dania przez Niemcy
- Szczecin -> Hirtshals
(przez Rostock, Lubeck, Flensburg, Abenra, Haderslev, Christansfeld, Kolding, Vejle, Horsens, Aarhus, Randers, Hobro, Aalborg, Norresundby, Bronderslevy, Hjorring, Hirtshals) / 3 razy w tygodniu (sobota, wtorek, czwartek)
 
Polska - Norwegia przez Szwecję
- Szczecin -> Oslo
(przez Halden, Sarpsborg, Moss, Oslo, Drammen, Hokksund, Kongsberg, Notodden) / 2 razy w tygodniu (sobota i niedziela)
 
Polska - Norwegia przez Danię
- Szczecin -> Hausgesund
(przez Kristiansand, Sogne, Mandal, Vigeland, Lyngdal, Flekkefjord, Moi, Egersund, Algard, Figgjo, Sandnes, Stavanger, Randaberg, Aksdal, Haugesund, Olen, Sandeid, Stord, Kopervik)
 
Polska - Szwecja
- Szczecin -> Svinesund
(przez Trelleborg, Malmo, Helsingborg, Laholm, Halmstadt, Falkenberg, Kungsbacka, Goteborg, Udevalla, Tanum, Stromstad) / 2 razy w tygodniu (sobota i niedziela).

 

 

 

 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.