Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
PKS Rzeszów
Autobusy PKS Rzeszów
 
PKS Rzeszów S.A z siedzibą w Rzeszowie jest jednym z największych przewoźników realizujących transport osób na terenie kraju oraz zapewniające międzynarodowy przewóz osób BEZ PRZESIADEK w szczególności do Włoch, Austrii oraz na Ukrainę. Autobusy PKS Rzeszów zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo odbywanej podróży zgodną z wymogami UE.
 
Tanie bilety autokarowe na przewozy i połączenia autobusowe wykonywane przez autobusy, autokary PKS Rzeszów na trasie Polska Włochy; Polska Austria; Polska Ukraina bez przesiadek można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Bilet Autokarowy w jedną stronę na trasie Polska Włochy kosztuje około 330zł.
 
 
Znajdz połączenie autokarowe
 
 
 
 
 
Przewozy Autokarowe wykonywane przez autobusy PKS W ramach usług - przewóz osób na trasie:
- z Polski do Austrii
- z Polski do Włoch (Bolonia, Florencja, Mestre, Neapol, Padwa, Rzym, Udine) - ZAWIESZONE
 
 
Przystanki autobusowe na terenie Włoch:
MESTRE  - Autogrill obok Hotelu 'Holiday' 
BOLONIA - Piazza XX Settembre 
BOLONIA - Autogril MOTTA  
FLORENCJA - Dworzec SITA 
FLORENCJA - Autogril CHIANTI  
RZYM - Autostazione Tibus - Tiburtina 
NEAPOL  - Garibaldi
     - ZAWIESZONE
 
 
Przewozy autokarowe realizowane przez autokary PKS Rzeszów są wykonywane m.in z takich miast w Polsce jak: Bielsko-Biała; Biłgoraj; Chełm; Chyżne; Cieszyn; Frampol; Jabłonka; Janów Lubelski; Jędrzejów, Katowice; Kielce; Kraków; Krasnystaw, Lublin; Myślenice, Nisko; Nowy Targ; Puławy; Radom; Rzeszów; Skarżysko-Kamienna; Stalowa-Wola; Staszów, Szczebrzeszyn; Szydłowiec, Tarnobrzeg; Zabornia; Zamość; Zawiercie; Zwierzyniec.
 
PKS Rzeszów oferuje swoim klientom m.in bezpośrednie przewozy z i do Włoch na trasie podanej poniżej. W czasie podróży oferuje swoim pasażeromciepłe napoje (jak kawa, herbata) oraz poczestunek na słodko :).
 
Przykładowe przewozy autokarowe PKS Rzeszów z Polski do Włoch wybrane z wyszukiwarki EuroTicket:
 
- Chełm, Krasnystaw, Zamość, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Biłgoraj, Frampol, Janów Lubelski, Nisko, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Staszów, Jędrzejów, Zawiercie, Katowice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Mestre, Bolonia, Florencja, Rzym, Neapol
 
 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~Monika/Tomek [2012-06-30] (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Jechaliśmy tymi liniami z Tarnowa do włoch a dokładnie do neapolu. Autokary więcej niż przyzwoite i z pewnością lepsze od konkurencji. Personel bardzo uprzejmy przynajmniej w autokarze którym jechaliśmy. Podroż męcząca ale w bardzo miłym towarzystwie. Jak najbardziej polecam.
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »