Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
ATE Transport
Autobusy ATE Transport
 
to firma transportowa z siedzibą w Gdańsku. Specjalizuje się organizyjąc przewóz osób z Polski na Ukrainę. Przewozy autobusowe na trasie Polska Ukraina Polska obsługiwane przez tego przewoźnika są wykonywane 4 razy w tygodniu: poniedziałki, środy, piątki i soboty.
 
W wyszukiwarce na naszej stronie połaczenia autobusowe ATE Transport są udostępnione tylko 2 razy w tygodniu tj wtorki i piątki.!  Podróż z Gdańska do Iwano Frankowska trwa około 17h.
 
Miastami docelowymi po stronie Ukrainy są: Rawa Ruska, Lwów, Stryj, Morszyn, Dolina, Kałusz, Iwano-Frankowsk.
Wyjazdy z Polski są możliwe z: Gdańska, Elbląga, Ostródy, Warszawy, Lublina (przejscie graniczne Hrebenne)
 
Pasażerowie, ktorzy zdecydują się podróżować do Iwano Frankowska i wybiorą linie autokarowe ATE mogą zabrać na pokład autokaru bagaż podstawowy 1szt do 25kg oraz bagaż podręczny do 5kg bezpłatnie. Dodatkowy bagaż kosztuje 1szt do 25kg około 30 PLN.
 
Tanie Bilety Autokarowe na autokary, autobusy ATE Transport zapewniające przewozy osób z Polski na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski mozna kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie. Uwzględnia ona aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Ukraina. Pozwala na zakup, zmianę oraz na zwrot zakupionego biletu, Daje możliwość zakupienia biletu OPEN którego ważność wynosi 6miesięcy od daty pierwszej podróży.
 
Znajdź swoje Połączenie Autokarowe
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.