Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Zniżki i Rabaty
 
Krok 1

Oszczędzaj swój czas i pieniądze! Korzystaj z udogodnień w ramach naszego systemu realizując swoje podróże!   Dokonując transakcji przy wykorzystaniu systemu rezerwacyjnego Voyager online wyróżnionego w kategorii RZETELNA FIRMA, zamieszczonego na naszym serwisie autokarowym, korzystacie Państwo z oferty: Przewoźników całej Grupy Voyager tj. 65 przewoźników obsługujących prawie wszystkie kraje Europy.

Krok 2

Zniżek i rabatów zaakceptowanych przez wszystkich przewoźników wewnątrz Grupy, przez cały rok ! Wysokość zastosowanego rabatu jest uzależniona od rodzaju wybranego przewoźnika! i wieku pasażerów. System uwzględnia je na etapie wprowadzania danych pasażerów (krok 4 w wyszukiwarce ). Są one stosowane przez cały rok kalendarzowy. W okresach wzmożonego ruchu turystycznego - WAKACJE! oferta promocji jest zwiększana i bardziej urozmaicona. Dywersyfikacja zniżek wg przewoźników: Szacunkowy koszt przejazdu na najczęsciej uczęszczanej trasie Warszawa - Londyn

 

 cena biletu normalnego bez uwzględnienia zniżek 359 zł
 cena biletu dla dzieci od 0 do 12 lat 180zł
 cena biletu dla mlodzieży od 12 lat do 26 lat 323zł
 emeryci i renciści 323zł
 Karta Stały Klient 305zł

 

Krok 3
Połączeń autokarowych w promocyjnych cenach - oznaczonych w wyszukiwarce kolorem czerwonym. Połaczenia te są z reguly tańsze i dotyczą pierwszych kilku biletów autokarowych na danej trasie przewozu!
 
Krok 4
Możliwości komponowania trasy przewozu wg własnych preferencji możliwych w systemie. Sprawdzaj swoją trasę w wyszukiwarce, podglądaj rozklad jazdy i dopasuj godzinę odjazdu do własnych upodobań.
 
Krok 5
Zakupu biletu autokarowego otwartego bez konieczności określania w nim natychmiast daty powrotu. Jeśli nie znasz dokładnie swojego terminu powrotu nie musisz go określać przy zakupie. Każdy zakupiony bilet powrotny OPEN może być zamknięty w dowolnym czasie nie przekraczającym 1/2 roku.
 
Krok 6
Samodzielnego dokonywania:  zmian zakupionego biletu autokarowego, oraz wycofania go z systemu/ zwrotu. Każdy zakupiony bilet może być jeden raz zmieniony przy wykorzystaniu modyłu zmiana Biletu lub wycofany z systemu (pobierana oplata manipulacyjna w wysokości 5,5% wartości brutto biletu) pomniejszająca kwotę zwrotu za bilet. Zwrot kwoty jest dokonywany na konto z którego została zrealizowana płatność.
 
Krok 7

Dokonywania zakupów i transakcji online bez wychodzenia z domu przez 7 dni w tygodniu,  24h/dobę. Wykorzystując serwis Autokar24.pl macie Państwo możliwość dokonywania wszystkich czynności transakcyjnych online. Do Waszej dyspozycji są konsultanci Naszego Biura, którzy wyjasnią wszystkie wątpliwości. Osoba płacąca nie musi być pasażerem. Każdy zakupiony bilet powinien być wydrukowany na zwykłej drukarce (kartka A4) w dowolnym przez Państwa czasie przed wyjazdem!

Na naszym serwisie Autokar24.pl - Bilety Lotnicze udostępniamy Państwu również możliwość korzystania z autokarowych przewozów krajowych, zakupu polisy na ubezpieczenie Waszej podróży oraz oferty tanich biletów lotniczych linii RyanAir, WizzAir, EasyJet, Norwegian czy Germanwings.

Udanej podróży Życzą:
Konsultanci Autokar24.pl


Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~arcadius [2013-11-21] (*.9-3.cable.virginm.net)
SPOKO
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »