Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewozy Autokarowe Kehl
Kehl to miasto niemiecki, usytuowane pomiędzy rzekami Kinzig, a Renem, w kraju związkowym Badenia Wirtembergia, w południowo zachodniej części Niemiec. W mieście znajduje się most międzynarodowy, przez który pieszo, bądź z wykorzystaniem dostępnych środków transportu dotrzeć można do francuskiego Strasburga. W mieście przygotowanych jest wiele atrakcji dla mieszkańców i zwiedzających, w tym w szczególności polecić można piękne tereny spacerowe nad rzeką Ren, wieża, z której podziwiać można piękne widoki na Szwardzwald, czy też  zabawowa dzielnica, w której napotkać się można na statek piracki i domki na drzewie.
 
Transport w mieście i do miasta Kehl jest dobrze rozwinięty. Można tam dojechać zarówno pociągiem, jak i transportem drogowym. Dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie międzynarodowe przewozy autokarowe, stosunkowo tanie, a zapewniające bezpieczną i wygodną podróż nawet na dużych odległościach.
 
Także z Polski oferowane są bezpośrednie połączenia autokarowe do tego miejsca. Ofertę w tym zakresie przedstawia firma Agat, Eurobus-Eurolines Polska czyli zrzeszenie skupiające przewoźników autokarowych, działających w oparciu o wspólną strategię działania. Połączenie z Polski do Kehl bezpośrednio obsługuje więc przewoźnik Eurobus, we współpracy z przewoźnikami Eurotrans, Orland, Trans Service, a także firmę Sokół. Szacunkowy koszt biletu wynosi od 220zł do 300zł w zależności od miasta wyjazdu z Polski.
 
Bilety Autokarowe dostępne są w systemie Euroticket na naszej stronie. System zamieszczony na stronie pozwala na zakup a także na zmiane i zwrot zakupionego biletu. Kosztują one od 229zł do 300zł w zależności od wyboru przewoźnika oraz miasta wyjazdu z Polski.
 
 
 
Trasa ta oferowana jest we wtorki, środki oraz w czwartki i soboty, a przykładowe miasta przystankowe to: Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Chorzów, Zabrze, Opole, Wrocław, Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Białystok, Gdańsk; a także Fulda, Frankfurt nad Menem, Darmstadt, Karlsruhe oraz Baden-Baden. Następnie po przystanku w Kehl kończy się docelowo w Starsbourgu.   
 

Powrót do Artykułów