Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Strasbourg
Bilety Autokarowe
z Krakowa do Strasbourga
 
Bilety Autobusowe na trasie z Krakowa do Strasbourga oraz ze Strasbourga do Krakowa można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej.
 
Przewozy autokarowe z Krakowa do Strasbourga - Francji są wykonywane do 2 razy w tygodniu tj. w środy i piątki przez linie autokarowe Sindbad, Eurolines Polska, Sokół, Intercars. Bilet autokarowy na trasie Kraków - Strasbourg kosztuje od około 260zł (Intercars) do około 310zł. Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Francja jest dostępny w wyszukiwarce zamieszczonej na naszej stronie.
 
 
Przykładowe połaczenia autokarowe z Krakowa do Strasbourga wybrane z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej:

Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 20h00m

Przystanek z: KRAKÓW, Dworzec PKS, płyta górna - ul. Bosacka 2012-03-16 16:00 (Pt)

Przystanek do: STRASBOURG, rue du Marechal Lefebvre 2012-03-17 12:00 (Sb)

trasa:  Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Izbicko, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Eisenach, Giessen, Frankfurt, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe, Rastatt, Strasbourg, Offenburg, Freiburg.

 

Rezerwacja i Sprzedaż.

Bilety Autokarowe z Krakowa do Strasbourga

Bilety Autobusowe ze Strasbourga do Krakowa

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.