Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Birmingham
Autokary, Bilety Autokarowe
z Poznania do Birmingham
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Birmingham oraz z Birmingham do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewozy Autokarowe z Poznania do Birmingham.

Porównaj ofertę i Kup Bilet online

 
Bilety Autokarowe - Voyager
 
Bilety Autobusowe - EuroTicket
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia UK jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe z Poznania do Birmingham - Wielka Brytania są wykonywane do 5 razy w tygodniu przez linie autokarowe Eurolines Polska, Interbus, Sindbad, Polonia Transport w ramach systemu Voyager oraz Eurolines Polska, Polonia Transport, Delta Travel Gostynin w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Birmingham kosztuje od około 449zł do około 464zł. Od tej ceny mogą być zastosowane zniżki dla pasażerów w różnym wieku.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager z Poznania do Birmingham (Autokarem Sindbad, Interbus z Poznania do Birmingham):

Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 22h35m

Przystanek z: POZNAŃ, Dworzec PKS 2012-03-30 16:55 (Pt)

Przystanek do: BIRMINGHAM, zat. aut. The Priory Queensway, przy Mclaren House 2012-03-31 15:30 (Sb)

trasa:  Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Luton, Coventry, Birmingham, Stoke On Trent, Manchester, Liverpool

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.