Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Leicester
Autokary, Bilety Autokarowe
z Poznania do Leicester
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Leicester oraz z Leicester do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewozy Autokarowe z Poznania do Leicester.

Porównaj ofertę i Kup Bilet online

 
Bilety Autokarowe - Voyager
 
Bilety Autobusowe - EuroTicket
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia UK jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe z Poznania do Leicester - Wielka Brytania są wykonywane 2 razy w tygodniu przez linie autokarowe Sindbad, Interbus, Polonia Transport w ramach systemu Voyager oraz Eurolines Polska, Polonia Transport w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Leicester kosztuje od około 449zł do około 456zł. Od tej ceny mogą być zastosowane zniżki dla pasażerów w różnym wieku.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager z Poznania do Leicester(Autokarem Sindbad, Interbus z Poznania do Leicester):

Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 21h40m

Przystanek z: POZNAŃ, Dworzec PKS 2012-04-23 16:55 (Pn)

Przystanek do: LEICESTER, St Margarets Bus Station, bay 2 2012-04-24 14:35 (Wt)

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Luton, Leicester, Nottingham, Sheffield, Doncaster, Leeds, Bradford

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.