Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Nottingham
Autokary, Bilety Autokarowe
z Poznania do Nottingham
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Nottingham oraz z Nottingham do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewozy Autokarowe z Poznania do Nottingham.

Porównaj ofertę i Kup Bilet online

 
Bilety Autokarowe - Voyager
 
Bilety Autobusowe - EuroTicket
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia UK jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe z Poznania do Nottingham - Wielka Brytania są wykonywane 5 raz w tygodniu przez linie autokarowe Polonia Transport, Interbus, Sindbad w ramach systemu Voyager oraz Polonia Transport, Eurolines Polska w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Nottingham kosztuje od około 449zł do około 460zł. Od tej ceny mogą być zastosowane zniżki dla pasażerów w różnym wieku.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager z Poznania do Nottingham (Autokarem Sindbad, Interbus z Poznania do Nottingham):

Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 22h30m

Przystanek z: POZNAŃ, Dworzec PKS 2012-04-11 16:55 (Śr)

Przystanek do: NOTTINGHAM, Railway Station - Station Street 2012-04-12 15:25 (Cz)

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Luton, Leicester, Nottingham, Sheffield, Doncaster, Leeds, Bradford

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.