Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Perpignan
Autokary, Bilety Autokarowe
z Poznania do Perpignan
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Perpignan oraz z Perpignan do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewozy Autokarowe z Poznania do Perpignan

Porównaj ofertę i Kup Bilet online

 
Bilety Autokarowe - Voyager
 
Bilety Autobusowe - EuroTicket
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Francja jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy i połaczenia autokarowe z Poznania do Perpignan we Francji są wykonywane do 3 razy w tygodniu przez linie autokarowe Intercars, Interbus, Sindbad w ramach systemu Voyager oraz Eurolines Polska, Intercars w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Perpignan kosztuje od około 549zł do około 600zł.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager z Poznania do Perpignan (Autokarem Sindbad, Interbus z Poznania do Perpignan):

Przewoźnik: INTERBUS Czas podróży ok. 26h25m

Przystanek z: POZNAŃ, Dworzec PKS 2012-04-25 16:55 (Śr)

Przystanek do: PERPIGNAN, Peage Perpignan-Sud, 42 zjazd z autostrady A9 2012-04-26 19:20 (Cz)

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Mulhouse, Besancon, Chalon Sur Saone, Lyon, Bollene, Marsylia, NImes, Montpellier, Narbone, Perpignan, Girona, Barcelona, Tarragona, Castellon, Valencia, Madrid Madryt

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.