Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Santander
Bilety Autokarowe
z Poznania do Santander
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Santander oraz z Santander do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Przewozy autokarowe z Poznania do Santander - Hiszpanii są wykonywane 1 raz w tygodniu przez linie autokarowe Intercars, Eurolines Polska, Eurobus. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Santander kosztuje od około 700zł do 750zł.
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Poznania do Santander

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Hiszpania jest dostępny w wyszukiwarce zamieszczonej na naszej stronie.
 
 
Przykładowe połączenie autobusowe z Poznania do Santander wybrane z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej.
 
 
Przewozy Intercars Poznań - Santander:

Przewoźnik: INTERCARS Czas podróży ok. 42h45m

Przystanek z: POZNAŃ, Dw. PKS, ul. S. Matyi 1 2013-04-24 13:30 (Śr)

Przystanek do: SANTANDER, Estacion de Autobuses 2013-04-26 08:15 (Pt)

 

trasa: Poznań, Leszno, Rawicz, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Praga, Regensburg, Monachium, St. Gallen, Zurich, Basel, Mulhouse, Besancon, Dijon, Chalon Sur Saone, Berne, Lausanne, Geneve, Annemasse, Annecy, Chambery, Grenoble, Lyon, Avignone, Nimes, Montpellier, Beziers, Narbonne, Givors, Saint Etienne, Clermont Ferrand, Ussel, Tulle, Brive, Perpignan, Perigueux, Bordeaux, Santander.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.