Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Southampton
Autokary, Bilety Autokarowe
z Poznania do Southampton
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Southampton oraz z Southampton do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewozy Autokarowe z Poznania do Southampton.

Porównaj ofertę i Kup Bilet online

 
Bilety Autokarowe - Voyager
 
Bilety Autobusowe - EuroTicket
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia UK jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe z Poznania do Southampton - Wielka Brytania są wykonywane do 4 razy w tygodniu przez linie autokarowe Interbus, Sindbad, Polonia Transport w ramach systemu Voyager oraz Eurolines Polska i Polonia Transport w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Southampton kosztuje od około 449zł do około 480zł. Od tej ceny mogą być zastosowane zniżki dla pasażerów w różnym wieku.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager z Poznania do Southampton (Autokarem Sindbad, Interbus z Poznania do Southampton):

Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 22h50m

Przystanek z: POZNAŃ, Dworzec PKS 2012-04-11 16:55 (Śr)

Przystanek do: SOUTHAMPTON, Overline House, Blechynden Terrace 2012-04-12 15:45 (Cz)

trasa:  Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Luton, Brighton, Portsmouth, Southampton, Bournemouth

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.