Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Manchester
Autokary Polska Anglia
Przewozy z Szczecina do Manchester
 
Bilety Autobusowe na trasie ze Szczecina do Manchester oraz z Manchester do Szczecina można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Wyszukiwarki uwzględniają one aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z Polski do Anglii.
 
Przystanek autobusowy w Manchester na którym zatrzymują się linie autokarowe to: MANCHESTER Central Coach Stn, Chorlton St (service NX422)
 
Przewozy autokarowe ze Szczecina do Manchester - Anglia są wykonywane autokarem 4 razy w tygodniu przez linie autokarowe Sindbad, Interbus-SIndbad, Polonia Transport, Eurobus-Eurolines Polska. Bilet autokarowy na trasie Szczecin - Manchester kosztuje od około 423zł do 505zł.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Szczecina do Manchester

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy do Anglii

 

 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia UK jest dostępny w wyszukiwarce zamieszczonej na naszej stronie.
 
 
Realizowana trasa:
 
- Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Nowogard, Szczecin, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Manchester.


- Elbląg, Malbork, Tczew, GDańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Luton, Oxford, Birmingham, Wolverhampton, Stoke On Trent, Manchester.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.