Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Portsmouth
Autokary Polska Anglia
Przewozy z Szczecina do Portsmouth
 
Bilety Autobusowe na trasie z Szczecina do Portsmouth oraz z Portsmouth do Szczecina można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Wyszukiwarki uwzględniają one aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z Polski do Anglii.
 
Przystanek autobusowy w Portsmouth na którym zatrzymują się linie autokarowe to: PORTSMOUTH The Hard Interchange (service SH030)
 
Przewozy autokarowe ze Szczecina do Portsmouth - Anglia są wykonywane autokarem 2-3 razy w tygodniu przez linie autokarowe SIndbad, Interbus-SIndbad, Polonia Transport, Eurobus-Eurolines Polska. Bilet autokarowy na trasie Szczecin - Portsmouth kosztuje od około 355zł do 449zł.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Poznania do Portsmouth

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy do Anglii

 

 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska ANGLIA UK jest dostępny w wyszukiwarce zamieszczonej na naszej stronie.
 
 
Realizowana trasa:
 

- Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Nowogard, Szczecin, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Portsmouth.


- Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Luton, Brighton, Portsmouth, Southampton, Bournemouth.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.