Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Kassel
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Kassel
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Kassel oraz z Kassel do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Kassel

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Niemcy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Połączenia autobusowe i Przewozy autokarowe (transport) z Warszawy do Kassel - Niemiec są wykonywane 5 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy, autobusy Agat, Eurolines Polska, PKS Warmia, Ecolines, Sindbad, Nord, Zawadzkie w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurobus, Eurolines Polska, Agat, Ecolines w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Kassel kosztuje od około 189zł do około 250zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Kassel (Autokarem Sindbad z Warszawy do Kassel):


Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 15h10m

Przystanek z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 13 / 14 2012-08-21 14:15 (Wt)

Przystanek do: KASSEL, Bf Wilhelmshöhe 2012-08-22 05:25 (Śr)

 

trasa: Warszawa, Łowicz, Kutno, Koło, Konin, Września, Gniezno, Poznań, Świebodzin, Słubice, Bayreuth, Bamberg, Norymberga, Ingolstadt, Monachium, Augsburg, Ulm, Stuttgart, Braunschweig, Kassel, Giessen, Frankfurt.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.