Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Mediolan
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Mediolanu
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Mediolanu oraz z Mediolanu do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Mediolanu.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, połączenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Mediolanu - Włoch (Wloch) są wykonywane 5 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy Agat, Intercars w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurolines Polska, Agat, VT-Eurolines w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Mediolan kosztuje od około 279zł do około 360zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Mediolanu (Autokarem Agat z Warszawy do Mediolanu):

 

Przewoźnik: AGAT Czas podróży ok. 27h00m

Przystanek z: WARSZAWA, Dw. PKS "Zachodni" (st. 10 lub 11) 2012-10-25 08:45 (Cz)

Przystanek do: MEDIOLAN, Terminal Bus Milano - Lampugnano 2012-10-26 11:45 (Pt)

 

trasa: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jędrzychowice, Innsbruck, Bolzano, Trento, Rovereto, Verona, Brescia, Bergamo, Mediolan (Milan), Novara, Turyn.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.