Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Milton Keynes
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Milton Keynes
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Milton Keynes oraz z Milton Keynes do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Milton Keynes

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Połączenia autobusowe i Przewozy autokarowe (transport) z Warszawy do Milton Keynes - Anglii są wykonywane 4 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy, autobusy Polonia Transport w ramach systemu Voyager oraz autobusem Polonia Transport w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Milton Keynes kosztuje od około 490zł do około 560zł.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Milton Keynes (Autokarem Polonia Transport z Warszawy do Milton Keynes): 


Przewoźnik: Polonia Transport  Czas podróży ok. 27h30m

Przystanek z: WARSZAWA, dw. PKS Zach. St.13/14 2012-08-01 08:00 (Śr)

Przystanek do: MILTON KEYNES, Coach Park M1 junction 14 2012-08-02 11:30 (Cz)

 

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Minsk Mazowiecki, Warszawa, Plock, Wloclawek, Torun, Bydgoszcz, Pila, Gorzow Wielkopolski, Maidstone, Londyn, Luton, Milton Keynes, Northampton, Wellingborough, Kettering, Peterborough, Boston.

 

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.