Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Arma di Taggia
Bilety Autokarowe
z Wrocławia do Arma di Taggia
 
Bilety Autobusowe na trasie z Wrocławia do Arma di Taggia oraz z Arma di Taggia do Wrocławia można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Przewozy autokarowe z Wrocławia do Arma di Taggia - Włoch są wykonywane 1 raz w tygodniu przez linie autokarowe Rudnik Tumay. Bilet autokarowy na trasie Wrocław - Arma di Taggia kosztuje od około 299zł do 400zł
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Wrocławia do Arezzo

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy (Italia) jest dostępny w wyszukiwarce zamieszczonej na naszej stronie.
 
 
Przykładowe połączenie autobusowe z Wrocławia do Arma di Taggia wybrane z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej.
 
 
Przewozy Rudnik Tumay Wrocław - Arma di Taggia:

Przewoźnik: RUDNIK TUMAY Czas podróży ok. 25h55m

Przystanek z: WROCŁAW, DW. PKS 2013-03-26 10:50 (Wt)

Przystanek do: ARMA DI TAGGIA, DWORZEC KOLEJOWY 2013-03-27 12:45 (Śr)

 

trasa: Zielona Góra, Nowa Sól, Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica, Wrocław, Oława, Brzeg, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, Bolzano, Trento, Rovereto, Verona, Brescia, Bergamo, Mediolan, Alessandria, Cremona, Piacenza, Voghera, Tortona, Genua, Savona, Arma di Taggia, San Remo, Monaco, Nicea, Cannes, Saint Raphael, Toulon, Marsylia.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.