Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewozy Autokarowe Lindau
 
Lindau to miasto niemiecki, położone na południowym krańcu państwa, w Bawarii, nad Jeziorem Bodeńskim. Jest ono usytuowane także na styku granic niemieckiej z austriacką i szwajcarską, przez co ma charakter wielokulturowy. Lindau jest bardzo chętnie odwiedzanym miastem przez wczasowiczów, dla których przygotowane zostały liczne atrakcje, w tym piękne, średniowieczne centrum miasta, a także piękne tereny nad pobliskim Jeziorem. Jest ono popularne także dzięki organizowanym tam corocznie zjazdów laureatów Nagrody Nobla.
 
Do miasta dojechać można na różne sposoby. Transport lotniczy jest możliwy, ale jedynie z przesiadką w innym, większym mieście niemieckim. Z kolei transport kolejowy i drogowy jest dostępny ze względu na odpowiednią infrastrukturę. W ramach transportu zorganizowanego, miano pierwszeństwa pełni transport autokarowy, jako najbardziej dostępny i stosunkowo niedrogi. Także w Polsce przygotowana została oferta transportu bezpośredniego do miasta Lindau.
 
Połączenia autokarowe na tej trasie oferowane są przez firmę Sokół, we współpracy z firmami Eurotrans, Trans Service i Orland, wszystkie działające w ramach ogólnopolskiej organizacji autokarowej Eurobus-Eurolines Polska. Dodatkowo przewozy do Lindau realizują linie autokarowe SINDBAD, AGAT, INTERBUS-SINDBAD, ALMABUS. Bilety autokarowe na tę trasę zarezerwować można drogą internetową i w ten sam sposób można następnie dokonywać wszelkich zmian w tejże rezerwacji. Przed wykonaniem tej czynności pasażer zobowiązany jest do zapoznania się z warunkami przewozu, określającymi prawa i obowiązki pasażera i przewoźnika.
 
 
 
 
 
W Polsce omawiana trasa dostępna jest we wszystkich regionach kraju, zaś przystanki pośrednie usytuowane zostały m.in. w następujących miastach: Stalowa Wola, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Opole, Gliwice, Wrocław, Zgorzelec, Poznań, Piła, Tczew, Gdańsk, Bydgoszcz, Białystok, czy Warszawa; a także Bayreuth, Heidenheim i Memmingen.    
 

Powrót do Artykułów