Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Interbus-Sindbad
Autokary INTERBUS-SINDBAD (Grupa Sindbad)
 
Centrum Rezerwacji Międzynarodowych Przewozów Autokarowych powstało 1 sierpnia 1994 roku. Przedmiotem działalności Orbis INTERBUS było pośrednictwo w sprzedaży biletów autobusowych w komunikacji międzynarodowej głównie dla Orbis Transport Polska. Firma współpracując z jednej strony z siecią biur turystycznych w całej Polsce i Europie, z drugiej zaś - z największymi licencjonowanymi przewoźnikami międzynarodowymi - po latach funkcjonowania stała się znaczącym dystrybutorem biletów autokarowej komunikacji międzynarodowej. Obecnie Interbus stał się marką grupy Sindbad.
 
Międzynarodowe przewozy i połączenia autokarowe osób są świadczone przez linie autokarowe Sindbad Interbus m.in. z i do takich państw jak: Anglia, Belgia, Bułgaria, Dania, Francja, Grecja, Holandia, Litwa, Niemcy, Polska, Słowacja, Szwajcaria, Węgry, Wielkiej Brytania, Hiszpania oraz Czechy.
 
Tanie bilety autokarowe na połączenia autobusowe wykonywane przez autobus, autokar, linie Interbus z i do Anglii, Belgii, Danii, Francji, Holandii oraz pozostałych państw można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona wszystkie zniżki systemu rezerwacyjnego online oraz połaczenia autokarowe w promocyjnych cenach wszystkich przewoźników w grupie Voyager - oznaczone kolorem czerwonym. Wyszukiwarka umożliwia także dokonywanie zmian zakupionego biletu autokarowego oraz jego wycofania/ zwrotu. Zapraszamy do skorzystania z oferty.  
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe:
 
 
Najczęściej obsługiwane kraje przez autobusy Interbus-Sindbad:
 
Austria - Bregenz, Innsbruck

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~Monika [2012-06-04] (*.tsm.tarnobrzeg.pl)
jechałam interbusem do holandii do bredy, polecam, profesjonalna obsługa, mili kierowcy, czysty autokar
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »