Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy Czechy
Autobusy Eurolines MądelTrans
Bilety Autokarowe Polska Czechy Polska
 
Biuro Eurolines posiada w swoje ofercie wykonywanej przez autokary przewozy osobowe z Polski do Czech oraz z Czech do Polski. Są one ukierunkowane w głównej mierze do Pragi - stolicy Czech oraz do Hradec Kralove. Przystankiem autobusowym w Pradze jest Praga UAN Florenc natomiast w Hradec Kralove - autobusove nadrazi.
 
Najczęściej wykonywane połączenia autokarowe Eurolines MądelTrans z Polski do Czech oraz z Czech do Polski obejmują trasy:
 
Warszawa - Sieradz - Wrocław - Praga - (są wykonywane 2 razy w tygodniu tj. w środy i piątki).
 
Suwałki - Praga.
 
Połączenia autobusowe z i do Czech są wykonywane przez autokary Eurolines komfortowymi autokarami spełniającymi wszystkie normy w zakresie bezpieczeństwa i komfortu wykonywanych podróży. Każdy pasażer w racha ceny za bilet autokarowy może korzystać z darmowego WiFi na terenie Polski.
 
 
Sprawdź swoje połączenie autokarowe z Polski do Czech.
Bilety Autokarowe - Rezerwacja i Sprzedaż.
 
 
 
 
 
Wybrane przewozy autobusowe Eurolines MądelTrans z Polski do Czech:
Są one wykonywane z różnych kierunków i często składane w jedno połączenie docelowe. W poniedziałki realizowane połączenia z Polski do Czech są połączeniami bezpośrednimi.
 
Warszawa - Sieradz - Wrocław - Praga
Warszawa - Łódź - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Wrocław - Praga.
 
Praga - Hradec Kralove - Wrocław - Łódź - Warszawa - Łomża - Grajewo - Augustów - Suwałki - Marijampol - Kowno/ Wilno - Poniewież - Ryga (Wilno-Kowno przewóz wahadłowy)
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.