Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Eurolines-MądelTrans
Autokary Eurolines-Mądeltrans
 
         
 
 
 
 
 
Eurolines MądelTrans to organizacja zrzeszająca 32 niezależne firmy przewozowe, które tworzą jedną z największych europejskich sieci połączeń pozwalających na swobodne przemieszczanie się w ponad 500 kierunkach.
 
Obecnie bo od 2013r dokonała po przejęciu przez firmę MądetTrans z Tarnowa zmiany nazwy na Eurolines Mądeltrans. W głównej mierze firma realizuje przewozy w kierunku Europy Zachodniej w tym do Niemiec, Belgii, Francji, Włoch, Holandii, Danii, Węgier. W ramach uzupełnienia oferty wprowadzone zostały również przewozy do Białorusi a także na Ukrainę. Firma kooperuje z wieloma partnerami (takimi jak: Eurolines PORTUGALIA i EUROLINES FRANCJA), którzy w jej iminieu wykonują przewozy poza Paryż i Grenoble.
 
Tanie bilety autokarowe na przewozy z i do Belgii, Białorusi, Danii, Francji, Holandii, Irlandii (nieaktywna), Niemiec, Włoch, Węgry, Ukrainę oraz na Słowację-nieaktywna obsługiwane przez autokary Eurolines-Madeltrans można kupić przy wykorzystaniu wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona szereg połączeń autokarem w promocyjnych cenach, zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów Eurolines MądelTrans oraz innych przewoźników zrzeszonych w programie EuroTicket.
 
  
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety w systemie EuroTicket
Bilety Autokarowe Eurolines-Mądeltrans
 
 
 
 
Przewozy autokarowe autokary VT-Eurolines - Madeltrans wykonuja m.in do takich państw i miast Europy jak:
- Belgia (Bruksela, Gandawa, Liege)
 
- Białoruś (Mińsk, Brześć)
 
- Francja (Angers, Belfort, Besancon, Bordeaux, Brive, Caen, Chalon Sur Saone, Clermont-Ferrand, Chambery, Dijon, Grenoble, Lille, Lyon, Metz, Mulhouse, Nancy, Nantes, Orlean, Paryż, Perigueux, Poitiers, Reims, Rennes, Rouen, Saint Etienne, Strasbourg, Tours, Tulle, Ussel)
 
- Holandia (Amsterdam, Arnhem, Breda, Haga, Rotterdam, Utrecht, Venlo)
 
- Słowacja (Trstena/ Trzciana)
 
- Węgry (Budapeszt, Parassapuszta, Retsag)
 
- Włochy (Bolonia, Bolzano, Florencja, Modena, Neapol, Rzym Roma, Trento, Werona)
 
- Ukraina ( Chmielnicki, Kijów, Żytomierz, Równe, Tarnopol, Lwów Lwow, Winnica)
 
- Dania (Kopenhaga)
 
- Niemcy (Aachen, Berlin, Bielefeld, Bochum, Bonn, Dortmund, Dusseldorf, Duisburg, Essen, Eisenach, Gelsenkirchen, Hamm, Kolonia, Krefeld, Lipsk, Moers, Monachium, Monchengladbach)
 
 
Wszystkie autokary Eurolines-Mądeltrans spełniają europejskie normy w zakresie bezpieczeństwa, wygody i komfortu (nowoczesne autokary wyposażone w uchylne siedzenia, klimatyzację, video, barek i toaletę a także zlokalizowanie przystanków w centrum miast. Przewozy autokarowe Eurolines MądelTrans są obsługiwane przez Autokary o najwyższym standardzie. Przykładowy Autokar VT Eurolines:
 
 
  
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.