Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Adamis Tours
Autokary Adamis Tours
 
to licencjonowany przewoźnik autokarowy z długoletnim doświadczeniem. Zdobyte doświadczenie na rynku turystycznym pozwoliło tej firmie wyspecjalizować sie w usługach - przewozach zagranicznych i krajowych. Specjalizacja dotyczy w szczególności trasy z Polski do Grecji przez Słowcję, Węgry, Serbię i Macedonię.
 
Długodystansowe przewozy Adamis Tour wykonuje wykorzystując komfortowe autokary i autobusy marki Bova Magiq oraz Futura. Wszystkie autokary spełniają europejskie normy w zakresie bezpieczeństwa i wygody wykonywanej podróży.
 
 
Realizowane przewozy autokarowe przez Biuro Adamis Tours obejmują przewóz osób na trasach:
 
- Polska Grecja Polska (Saloniki, Korinos, Larissa, Lamia, Ateny)
- Polska Macedonia Polska (Skopje)
- Polska Serbia Polska (Novi Sad, Belgrad, Nis)
- Polska Węgry Polska (Budapeszt)
- Polska Słowacja Polska (Koszyce)
 
W ofercie Biuro Adamis Tours posiada również wynajem autokarów, organizację imprez turystycznych oraz sprzedaż wczasów do większości krajów świata. 
 
 
Tanie bilety autokarowe na przewozy i połączenia autobusowe z Polski do Grecji; z Grecji do Polski; do Macedonii, do Serbii, na Węgry, na Słowację wykonywane przez autobusy Adamis Tour można kupić online wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona szereg zniżek zaakceptowanych przez przewoźników w ramach systemu EuroTicket.
 
Bilety Autokarowe Adamis Tours do Grecji, Serbii, Macedonii
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.