Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Biuro Madeltrans
 
Autokary Biura MądelTrans / Globus-MądelTrans
 
Obecnie od 2013r dokonano po przejęciu przez firmę MądelTrans z Tarnowa linii Eurolines dokonano zmiany nazwy na Eurolines Mądeltrans. W głównej mierze firma realizuje przewozy w kierunku Europy Zachodniej w tym do Niemiec, Belgii, Francji, Włoch, Holandii, Danii, Anglii, Węgier, Słowacji. W ramach uzupełnienia oferty wprowadzone zostały również przewozy do Białorusi a także na Ukrainę. Firma kooperuje z wieloma partnerami (takimi jak: Eurolines PORTUGALIA i EUROLINES FRANCJA), którzy w jej iminieu wykonują przewozy poza Paryż i Grenoble.
 
Tanie bilety autokarowe na przewozy z i do Belgii, Białorusi, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Niemiec, Włoch, Węgry, Ukrainę oraz na Słowację obsługiwane przez autokary Eurolines-Madeltrans można kupić przy wykorzystaniu wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona szereg połączeń w promocyjnych cenach, zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów Eurolines MądelTrans oraz innych przewoźników zrzeszonych w programie EuroTicket.
 
  
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety w systemie EuroTicket
Bilety Autokarowe Eurolines-Mądeltrans
 
 
 
 
Przewozy autokarowe autokary Biura Madeltrans wykonuja m.in do takich państw i miast Europy jak:
- Belgia (Bruksela, Gandawa, Liege)
 
- Białoruś (Mińsk, Brześć)
 
- Francja (Angers, Belfort, Besancon, Bordeaux, Brive, Caen, Chalon Sur Saone, Chambery, Clermont-Ferrand, Dijon, Grenoble, Lille, Lyon, Metz, Mulhouse, Nancy, Nantes, Orlean, Paryż, Perigueux, Poitiers, Reims, Rennes, Rouen, Saint Etienne, Strasbourg, Tours, Tulle, Ussel)
 
- Holandia (Amsterdam, Arnhem, Breda, Haga, Rotterdam, Utrecht)
 
- Irlandia (Holyhead, Waterford)
 
- Słowacja (Trstena/ Trzciana)
 
- Węgry (Budapeszt, Parassapuszta, Retsag)
 
- Włochy (Bolonia, Bolzano, Florencja, Modena, Neapol, Rzym Roma, Trento, Werona)
 
- Ukraina ( Kijów, Żytomierz, Równe, Lwów Lwow)
 
- Dania (Kopenhaga)
 
- Niemcy (Aachen, Berlin, Dusseldorf, Eisenach, Kolonia, Lipsk, Monachium)
 
Wszystkie autokary Eurolines-Mądeltrans spełniają europejskie normy w zakresie bezpieczeństwa, wygody i komfortu (nowoczesne autokary wyposażone w uchylne siedzenia, klimatyzację, video, barek i toaletę a także zlokalizowanie przystanków w centrum miast. Przewozy autokarowe VT-Eurolines są obsługiwane przez Autokary o najwyższym standardzie. Przykładowy Autokar VT Eurolines:
 

 
 
  
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.