Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Superpol Katowice
Superpol Katowice
 
to przewoźnik który wykonuje swoje usługi transportu osobowego od 1989r. Przez tak długi okres wyspecjalizował się w przewozach z Polski do Włoch oraz z Włoch do Polski. W zamian za jakość świadczonych usług oraz dynamiczny rozwój Superpol został wyróżniony Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Przewoźników Autokarowych.
 
Przewozy i połączenia autokarowe Superpol na trasie Polska Włochy oraz Włochy Polska dojeżdzają do Neapolu. Miastami w Polsce z których te połączenia są wykonywane z takich miast jak Suwałki, Kłodzko, Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin oraz Wrocław. Nowościa są wprowadzone przewozy autobusowe do Słowenii. Autobusem Superpol możńa dojechać do Ljubljany, Mariboru oraz do Cejle.
 
 
Autobusy Superpol do Neapolu wyjeżdzają 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, środy i piątki. Połączenia autobusowe powrotne z Neapolu do Polski są realizowane w środy, piątki oraz niedziele. Połączenia autokarowe Superpol do Neapolu:
- Wrocław - Neapol,
- Kłodzko - Neapol,
- Suwałki - Neapol
 
Autobusy Superpol (marki Vanhool, Man, Neoplan, Bova) obsługujące długodystansowe połączenia autokarowe na trasie Polska - Włochy - Polska oraz Polska - Słowenia - Polska są nowoczesne, komfortowe , wyposażone w wygodne rozkładane fotele, klimatyzację, system audio-video, minibar z gorącymi napojami, telefon dostępny dla pasażerów oraz system łagodnego hamowania. spełniają wszystkie normy w zakresie bezpieczeństwa oraz komfortu wykonywanej podróży.
 
Tanie Bilety autokarowe na autobusy Superpol Katowice wykonujące transport osób z Polski do Włoch oraz z Włoch do Polski  a także z Polski do Słowenii można kupić wykorzystując wyszukiwarkę połączeń  autokarowych zamieszczoną poniżej. Umożliwia ona zakup oraz rezerwację biletów na dany kurs, uwzględnia wszystkie zniżki z tytułu wieku pasażera oraz promocje - oznaczone kolorem czerwonym dla wszystkich przewoźników przewidziane w systemie. Umożliwiaona również dokonywanie zmian zakupionego biletu autokarowego oraz jegozwrot/ wycofanie biletu. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
 
  
Znajdź swoje połączenie autokarowe:

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.