Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Wencel Tourist
Autobusy Wencel Tourist
Przewozy Praga - Liberec - Wrocław - Kraków - Lwów - Kamieniec Podolski
 
Wencel to firma przewozowa z siedzibą w Krakowie, która jest obecna na rynku turystycznym od 1992r. Długoletnie doświadczenie na rynku pozwoliło firmie Wencel Tourist wyspecjalizować się na rynku turystycznym w wykonywaniu regularnych przewozów z Czech przez Polskę na ukrainę. Autokary Wencel Tourist docierają na Ukrainę (Lwów, Kamieniec Podolski, Trembowla, Czortków), Czech (Praga, Mlada Boleslaw, Liberec, Harrachov), Słowację (Bratysława) oraz do Austrii (Wiedeń); Wencel w ramach swojej działalności realizuje najem autokarów; organizuje wyjazdy dla grup zorganizowanych.
 
Wszystkie przewozy autobusowe obsługiwane przez Wencel Tourist są wykonywane przez autokary spełniające okreslone normy europejskie w zakresie bezpieczenstwa oraz wygody podróży. Są one wykonywane do 2-4 razy w tygodniu.
 
Realizowane trasy Wencel Tourist Czechy - Polska - Ukraina:
- Praga, Mlada Boleslaw, Liberec, Harrachov, Jelenia Góra, Wrocław, Gliwice, Katowice, Kraków, Tarnów, Rzeszów, Korczowa, Lwów, Złoczów, Tarnopol, Trembowla (Terebovlia), Czortków (Chortkiv), Kamieniec Podolski.
 
- Kraków, Kielce, Radom, Puławy, Lublin, Chełm, Luboml, Łuck, Równe, Nowogród Wołyński, Żytomierz, Kijów
 
Tanie bilety autokarowe na przewozy i połączenia autokarowe realizowane przez autokary Biura Wencel Tourist Polska Czechy Ukraina oraz innych przewoźników zrzeszonych w programie EuroTicket wykonujących przewozy można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona szereg zniżek na połączenia dla pasażerów w różnym wieku. Zapraszamy do sprawdzenia oferty. 
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Wencel Tourist w systemie EuroTicket
Bilety Autokarowe Wencel Tourist Polska Czechy Ukraina
 
 
 
 
 
Zasady Przewozu Bagażu przez Linie Autokarowe Wencel Tourist :
 
- Każda szt. bagażu przewożona w luku bagażowym powinna być oznakowana przez pasażera trwałą przewieszką zawierającą jego nazwisko i adres.
 
- Zabrania się przewozu w bagażu, jak również posiadania przy sobie materiałów i przedmiotów, które mogą zagrażać bezpieczeństwu w transporcie, stwarzać możliwość wyrządzenia szkody innym Podróżnym bądź przewoźnikowi oraz narażać Podróżnych na niewygody.
 
- Zabrania się przewozu rzeczy, których przewóz jest niedozwolony na podstawie odrębnych przepisów.
 
- Pasażer ma prawo zabrać nieodpłatnie ze sobą 2 sztuki bagażu - jedną sztukę bagażu podstawowego o wadze do 25 kg i łącznych wymiarach 190 cm (wysokość + szerokość + długość) oraz jedną sztukę bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym Pasażerom. Bagaż przekraczający wyżej podane wymiary będzie traktowany jako bagaż podwójny i może  podlegać stosownej opłacie . Szczegółowe informacje znajdują się w rozkładach linii.
 
- Pasażer może zabrać za dopłatą drugą (i kolejne) sztukę bagażu (nie licząc bagażu podręcznego), przy czym łączny ciężar tych sztuk bagażu nie może przekroczyć 35 kg chyba, że warunki zapisane w uwagach do rozkładu jazdy danej linii stanowią inaczej. O zabraniu drugiej (i ewentualnie kolejnych) sztuki bagażu decyduje każdorazowo załoga autobusu.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.