Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Polska - Macedonia
Autobusy Polska Macedonia
Tanie Autokary z Polski do Macedonii
 
Tanie przewozy i połączenia autobusowe z Polski do Macedonii oraz z Macedonii do Polski są wykonywane przez przez autokary, autobusy, linie: Adamis Tours. Miastem docelowym w Macedonii jest Skopje. Szacunkowy koszt biletu z Polski do Skopje wynosi około 380zł. Przystankiem autobusowym w Skopje na którym zatrzymują się linie autokarowe Adamis Tours jest: SKOPJE    Hotel 'CONTINENTAL' - parking.
 
Przewóz osób jest realizowany na 2 podstawowych trasach:
 
- z Warszawy do Skopje
Warszawa, Radom, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, tarnobrzeg, Stalowa Wola, Nisko, Rzeszów, Krosno, Skopje
 
- z Katowic do Skopje
Katowice, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Jasło, Krosno, Skopje
 
Transport osób z Polski do Macedonii w tym do Skopje jest wykonywany 1 raz w tygodniu w każdy wtorek m.in z takich miast w Polsce do których należą: Gorlice, Jasło, Katowice, Kielce, Kraków, Krosno, Łomża, Nisko, Nowy Sącz, Ostrowiec Świętokrzyski, Radom, Rzeszów, Sandomierz, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Tarnów, Warszawa. Ważne informacje dla wyjeżdzających do Macedonii.
 
Tanie bilety autokarowe na przewozy i połaczenia autobusowe obsługiwane przez autokary Adamis Tours na trasie Polska Macedonia Polska można kupić przy pomocy wyszukiwarki zamieszczonje ponizej. Uwzględnia ona połaczenia autokarowe w promocyjnych cenach, zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z i do Moldawii.
 
 
Znajdź połączenia autokarowe na trasie z i do Macedonii
i Kup Bilet Autokarowy bez Prowizji
  

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.