Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
PKS Gdańsk
Autobusy PKS Gdańsk
PKS Gdansk to przewoźnik, którego podstawową działalnością są przewozy i połaczenia autokarowe krajowe oraz międzynarodowe. W ramach swoich usług przewoz i transport osób krajowy rozkład jazdy PKS Gdańsk uwzględnia przewozy lokalne na terenie powiatów (gdanskiego, nowodworskiego, kościerskiego, kartuskiego, starogardzkiego, chojnickiego, bytowskiego, elbląskiego) oraz linie dalekobieżne z i do Suwałk przez Kętrzyn; Płocka przez Żuromin; Białegostoku przez Olsztyn; Świnoujścia przez Koszalin.
 
Autokary PKS Gdansk wyspecjalizowały się i obsługują regularne międzynarodowe przewozy autobusowe z Polski do Kaliningradu oraz z i do Litwy w tym Wilna, Mariampolu, Kowna.
 
Tanie bilety autokarowe na wyjazdy z Polski do Rosji i Litwy organizowane przez autobus, autokar PKS Gdańsk oraz innych przewoźników można kupić wykorzystując wyszukiwarkę połączeń zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona wszystki zniżki oraz połaczenia promocyjne na autokary - oznaczone kolorem czerwonym. Umożliwia ona również zakup biletu autokarowego otwartego bez konieczności okreslania w nim terminu powrotu, a także dokonywanie zmian zakupionego biletu autokarowego oraz jego wycofanie z systemu/zwrot. Uwzględnia ona również aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów PKS Gdansk.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe:
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.