Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Polska - Białoruś

Autokary Polska Białoruś

Tanie Autobusy z Polski do Białorusi

 

Połączenia autokarowe z Polski do Białorusi oraz z Białorusi do Polski są wykonywane wyłączenie z takich miast w Polsce jak: Warszawa, Augustów, Biała Podlaska, Białystok, Łomża, Suwałki. Miastami docelowymi po stronie Bialorusi gdzie zatrzymują się autokary Ecolines, Motyl Travel, Brestoblawtotrans, Biacomex, Eurobus-Eurolines Polska, Eurolines MądelTrans oraz Deutsche Touring są: Baranowicze, Brześć, Grodno Гродно, Lida, Witebsk, Mińsk, Orsza, Oschmjany (Oszmiana), Scucyn, Słonim, Valozyn, Wołkowysk, Zelwa, .

 

Tanie bilety autokarowe na autokary, autobusy realizujące przewozy autobusowe - przewóz osób - na trasie Polska Białoruś Polska można kupić wykorzystując wyszukiwarki Voyager oraz EuroTicket zamieszczone poniżej. Zawierają one aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z i do Białorusi oraz informację o zniżkach dla pasażerów w różnych grupach wiekowych. Umożliwiają ponadto zwrot oraz zmianę daty zakupionego biletu.

 

  Znajdź połączenia autokarowe na trasie z Polski do Białorusi oraz z Białorusi do Polski

i Kup Bilet Autokarowy bez Prowizji
 
 
 
Połączenia autokarowe z i do Białorusi wykonuje autobus, linie autokarowe: Ecolines, Eurolines Polska, Motyl Travel, Brestoblawtotrans, Biacomex.
 
Wiecej informacji o cenie biletu autokarowego, przysługujących zniżkach, połączeniach autokarowych z i do Mińska, Orszy, Oszmiana, Witebska, Baranowicz i Brześcia, dacie i miejscu wyjazdu i powrotu można uzyskać w kilku krokach wykorzystując wyszukiwarki zamieszczone na stronie. Z Polski do Białorusi mozna wyjechać m.in z takich miast do których należą; Augustów, Biała Podlaska, Bialystok, Grajewo, Łomża, Suwałki, Warszawa. Ważne informacje dla wyjeżdzających do Białorusi.
 

 

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.