Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Polmar
Autokary Polmar (Platforma Sindbad)
 
Polmar to przewoźnik autokarowy obecny na rynku turystycznym od 20lat. Przez cały okres swojego istnienia Biuro Podróży Polmar doszło do pefekcji wykonyjąc swoje usługi - przewoz, transport osób z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski  (na trasie z Elbląga do Kolonii / z Kolonii do Elblaga) a także z Polski do Belgii/ z Belgii do Polski. 
 
Tanie bilety autokarowe na przewozy autokarowe wykonywane przez autobusy Polmar na trasie Polska Niemcy Polska do Kolonii można kupić korzystając z wyszukiwarki połączen autokarowych zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona wszystkie zniżki dostępne w systemie rezerwacyjnym Voyager (z tytułu wieku) oraz szereg połączeń autokarowych w promocyjnych cenach - oznaczonych kolorem. Umożliwia ona również dokonywanie zmian zakupionego biletu autokarowego a także jego wycofanie/ zwrot. Zawiera także aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów Polmar oraz innych przewoźników. 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe:
 
 
 
Autobusem Polmar na trasie do Niemiec można dojechać do miast: GDAŃSK, ELBLĄG, MALBORK, TCZEW, STAROGARD GDAŃSKI, CZERSK, CHOJNICE, CZŁUCHÓW, PIŁA, WAŁCZ, GORZÓW WIELKOPOLSKI, KOSTRZYN, BIELEFELD, HAMM, DORTMUND, BOCHUM, ESSEN, DUISBURG, KREFELD-UERDINGEN, DÜSSELDORF, LEVERKUSEN, Kolonia KÖLN. Orientacyjny czas przejazdu autokaru Polmar (wyjazd z Gdańska godzina 16.00; przyjazd do Kolonii godzina 12.30).
 
Przewozy autokarowe z Polski do Niemiec do Kolonii są wykonywane bez przesiadek aż 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki i soboty natomiast połączenia autokarowe z Kolonii Niemiec do Polski autobus Polmar wykonuje we wtorki, czwartki, soboty i niedziele).
 
Połączenia autokarowe z Polski do Kolonii są zapewniają autobusy, autokary Polmar o najwyższym standardzie bezpieczenstwa oraz komfortu podróży zgodnie z europejskimi normami. Podczas podróży opiekują się pasażerami stewardessy.
 
 
Autokarem Polmar z Polski do Anglii można dojechać do: miasta Liege.
Przewozy Polmar  na trasie Polska Belgia są realizowane na trasachL Elbląg - Liege; Białystok - Liege.
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.