Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Julia-Tour
Autobusy Julia-Tour/Olivia
 
Julia Tour to jeden z najstarszych przewoźników - firma powstała w 1990 roku. Julia Tour posiada licencję pozwalającą na międzynarodowy przewoz i transport autokarowy osób. Przewozy i połączenia autobusowe Julia Tour są wykonywane na trasie z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski  na trasach Gdynia - Stuttgart oraz Elbląg - Stuttgart nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi autokarami, regularnie serwisowanymi w serwisach na najwyższym poziomie, które gwarantują dobry stan techniczny pojazdów.  
 
Wszystkie autokary, autobusy wykorzystywane przez linie autokarowe Julia Tour/Olivia wyposażone są w rozkładane fotele, dvd/video, barek, toaletę, klimatyzację, mikrofon i telefon. Spełniają wymagane standardy europejskie w zakresie baezpieczeństwa i wygody podróży.
 

Tanie bilety autokarowe na przewozy i połączenia autobusowe wykonywane przez autokary, autobusy Julia-Tour/Olivia oraz innych przewoźników na trasie Polska Niemcy Polska  można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona wszystkie zniżki oraz połączenia autokarowe w promocyjnych cenach - oznaczone kolorem czerwonym oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów. Umożliwia ona również dokonywanie zmian w zakupionym bilecie oraz jego wycofanie z systemu/ zwrot. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

 

Znajdź swoje połączenie autokarowe:

 

 

 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.