Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
KTT/ BTZ Katowice
Autobusy BTZ-PTTK Katowice   (AGAT)
 
Jest  długoletnim licencjonowanym przewoźnikiem międzynarodowym prowadzącym własne linie autokarowe i przedstawicielem kilku największych firm przewozowych w Polsce. Biuro Turystyki zagranicznej BTZ Katowice powstało w 1991r. Od wielu lat specjalizuje się ono również w wyjazdach zimowych dla narciarzy i snowboardzistów. 
 
Długoletnie doświadczenie BTZ-PTTK Katowice pozwoliło doskonale rozwinąć przewozy i połączenia autobusowe osobowe z Polski doNiemiecLuksemburgaAustriiDaniiFrancjiGrecjiSzwajcariiWielkiej Brytanii (Anglii), Włoch.
 
Tanie bilety autokarowe na przewoz i transport osób wykonywane przez autokary, autobusy KTT-PTTK Katowice oraz innych przewoźników można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Zawiera ona wszystkie zniżki przewidziane w systemie oraz połączenia autokarowe w promocyjnych cenach - oznaczone kolorem czerwonym. Umożliwia ona również dokonywanie zmian zakupionego biletu autokarowego oraz jego zwrotu/ wycofania z systemu. Zawiera również aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów BTZ-PTTK Katowice. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
 
  
Znajdź swoje połączenie autokarowe:
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.