Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Visitor
Linie Autokarowe Visitor Travel (Yokato sp. z o.o.)
 
Firma Przewozowa Visitor ma swoją siedzibę w Warszawie. Firma Visitor świadczy usługi transportowe (w tym wynajem luksusowych autokarów dla biur podróży, firm i klientów korporacyjnych oraz podmiotów i osób prywatnych). Jest licencjonowanym przewoźnikiem międzynarodowym obecnym na rynku turystycznym od 1992r. Specjalizacja w ramach usług przewozy autokarowe dotyczy m.in trasy z Polski na Ukrainę; z Ukrainy do Polski (Chmelnizki, Czerniowce, Czernihow, Drohobycz, Iwano Frankowsk, Kicmań, Kijów, Kołomyja, Lwów, Łuck, Rohatyń, Rowno, Śniatyń, Stryj, Tarnopol, Truskawiec, Winnica, Zaleszczyki, Zytomierz).
 
Przewozy autobusowe Visitor z Polski na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski są wykonywane przez autobusy marki Mercedes spełniąjące wszystkie normy w zakresie bezpieczeństwa i wygody wykonywanej podróży. Są one oznaczone czerwonym logiem firmy Visitor na wszystkich stronach.
 
Tanie bilety autokarowe na autokary, autobusy Visitor realizujące przewóz osób (transport osób) na trasie Polska Ukraina Polska można kupić wykorzystując wyszukiwarki zamieszczone poniżej. Umożliwiają one  Państwu w szybki sposób bez wychodzenia z domu zakup biletu oraz zapewnia szereg zniżek (z tytułu wieku pasażera) i promocji na połączenia autokarowe - oznaczone kolorem czerwonym. Umożliwiają one ponadto dokonywanie zmian zakupionego biletu autokarowego oraz jego wycofanie z systemu/ zwrot.
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe Visitor z Polski na Ukrainę:
  
 
 
Połączenia autobusowe realizowane przez autokary, autobusy Visitor na trasie Polska Ukraina Polska są wykonywane z następujących miast w Polsce do których należą: Gdańsk, Bydgoszcz, Częstochowa, Toruń, Warszawa, Poznań, Łódź, Katowice, Korczowa, Kraków, Tarnów, Lublin, Szczecin, Koszalin, Słupsk, Lębork, Gdynia, Gdańsk.
 
 

 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~Teresa [2016-09-27] (*.dynamic.chello.pl)
Byłam Waszą pasażerką na trasie Gdańsk Truskawiec i mam wrażenie, że regulamin dotyczy wyłącznie pasażera.Żeby tak traktować ludzi , którzy jadą 20godzin jak Wasz pracownik, który 10 września prowadził autokar do Warszawy,a 26 wrzesnia tylko się pokazał w Warszawie ,aby wyprowadzić poł autokaru z równowagi.Gdzie tu zastosowanie &3 pkt1a,b. Z czymś takim to się nie spotkałam, a trochę jeżdzę
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »