Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Sandra
Autobusy Sandra do Niemiec
Tanie Przewozy Sandra Polska Niemcy
 
Sandra to firma przewozowa, która ma swoją siedzibę w Wodzisławiu Śląskim. Wykonuje ona tanie osobowe połączenia i przewozy autokarowe od 1990r. Długoletnie doświadczenie na rynku usług - przewoz i transport osób sprawiło, że są realizowane przez autobusy Sandra - regularne - codzienne przewozy autobusowe na trasie Polska Niemcy Polska w szczególności z Zawady do Stuttgartu oraz z Żor do Stuttgartu.
 
W ramach swojej oferty Biuro Podróży Sandra wykonuje autobusowe przewozy osobowe z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski a w szczególności z części południowej z i do:
 
-  Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main (Frankfurtu nad Menem), Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.
 
Tanie bilety autokarowe na autobus, autokar Sandra z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski można kupić wykorzystując wyszukiwarki połączeń autokarowych zamieszczone poniżej. Uwzględniają one wszystkie zniżki z tytułu wieku pasażera przewidziane w systemie oraz połączenia autokarowe w promocyjnych cenach - wyróżnione w systemie.
 
Umożliwiają one również dokonywanie zmian zakupionego biletu autokarowego, a także jego zwrot/ wycofanie. Zawierają również aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów Sandra oraz innych przewoźników.
 
Znajdź swoje Polączenie Autokarowe Polska Niemcy:
  
 
Wszystkie autokary, autobusy Sandra firmy MAN posiadają i spełniają wszystkie europejskie standardy w zakresie bezpieczeństwa i komfortu wykonywanych przewozów autokarowych osób (toaleta, tv, barek, klimatyzacja, rozkładane fotele, pasy bezpieczeństwa). W swojej ofercie Sandra świadczy również usługi wynajmu autobusów na różne wycieczki turystyczne. Dysponuje ona również szerokim katalogiem wycieczek, wczasów, kolonii oraz obozów dla najmłodszych.
 
Autokary Biura Sandra obsługujące połączenia autokarowe z Polsk ido Niemiec
 
 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~Barbara [2013-09-29] (*.superkabel.de)
Solidny przewożnik,super ceny,miła obsługa ;)
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »