Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Baltic Bus
Autobusy Baltic Bus
 
Baltic Bus jest firmą przewozową obecną na rynku turystycznym od 2002r. Głównym jej profilem jest wyspecjalizowany transport i przewóz osób, połączenia i przewozy autobusowe z Polski do Danii oraz z Danii do Polski (państw Europy wschodniej) w szczególności na trasach:
 
Połaczenia autokarowe Baltic Bus na wymienionych trasach realizuje 2 razy w tygodniu. Wyjazdy z Danii zaczynają się we wtorki i piątki. Miastami docelowymi w Danii do których dociera autobus Baltic Bus realizując transport, przewóz osób są: Kopenhaga, Hoje Tastrup, Olby,  Ronnede, Tappernoje, Stensved, Nykobing, Gedser, Scandlines, Ålborg, Randers, Arhus, Horsens, Vejle, Kolding, Ulleslev, Padborg.
 
Do miast w Polsce z których realizowane są przez autokary Baltic Bus przewozy autobusowe należą: SZCZECIN, KOSZALIN, SŁUPSK, GDYNIA, GDAŃSK, STARGARD SZCZ., KALISZ POMORSKI, WAŁCZ, PIŁA, BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK, ŁECZYCA, ŁODŹ.
 

Tanie bilety autokarowe na autobusy Baltic Bus oraz innych przewożników Grupy Voyager na trasie Polska Dania Polska można kupić korzystając z wyszukiwarki połączeń autokarowych zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona zniżki (z tytułu wieku pasażera) oraz promocje na połączenia autokarowe - oznaczone w systemie kolorem czerwonym. Umożliwia ona również na dokonywanie zmian zakupionego biletu autokarowego oraz jego wycofania z systemu/ zwrotu. Zawiera ona także aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z i  do Danii. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe:
 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~anastazjasz [2013-08-08] (*.dk.customer.tdc.net)
A ja ich lubię, nigdy nie miałem problemów, no i mają 5.55 w Czwartek a ja pracuję w nocy hehe, wychodzę z pracy i idę do autobusu :)
Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~ex [2013-04-19] (*.dynamic.chello.pl)
smieszna mala firma gdzie pracownika traktuje sie na 3 cim planie,pracownicy czekaja po kilka miesiecy na wyplate a pracodawca jest niedoroslym, nie kompetentnym oraz nie odpowiedzialnym czlowiekiem bo kto o zdrowych zmyslach puszcza niesprawne auto na letnich oponach z ludzmi na pokladzie w trase
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »