Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Eurores

     Autobusy Eurores Rzeszów

 

Firma Eurores powstała w 1992 roku jako przewoźnik autokarowy. Od tego czasu przewoźnik - Eurores Rzeszow stale podnosi jakośc swoich usług, stawiając na komfort oraz bezpieczeństwo pasażerów wykonując transport i przewóz osób na trasie Polska Włochy Polska. Zatrudniani pracownicy w tym kierowcy posiadają doświadczenie i odpowiedni staż w kierowaniu busami oraz autokarami od ponad 15 lat - stale podnosząc swoje kwalifikacje. Główną specjalizaję Eurores uzyskał realizując regularne przewozy i połączenia autokarowe osób na trasie:

 

 POLSKA- WŁOCHY- ADRIATYK - CALABRIA- SYCYLIA

 

Autokary, autobusy, linie Eurores wykonujące międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Włoch oraz z Włoch do Polski posiadają stosowne Certyfikaty oraz zaświadczenia, niezbędne do ich wykonywania za granicą. Poza przewozem osób Eurores zajmuje się również przewozem paczek do Włoch. Dodatkowym atutem firmy Eurores jest duża sieć połączeń krajowych. 

 

Tanie bilety autokarowe na przewozy i połączenia autobusowe wykonywane przez autobus, autokar Eurores z Polski do Włoch oraz z Wloch do Polski  oraz innych przewoźników można kupić korzystając z wyszukiwarek zamieszczonych poniżej. Uwzględniają one zniżki dla pasażerów w różnym wieku liczne połączenia autokarowe w promocyjnej cenie - oznaczone kolorem czerwonym w systemie. Umożliwiają one ponadto dokonywanie zmian w zakupionym bilecie autokarowym a także jego wycofanie/zwrot. Można przy jej wykorzystaniu dokonać również zakupu biletu otwartego bez ko nieczności określania w nim terminu powrotu. Zawierają aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów.

 

 Znajdź swoje połączenie autokarowe:  

 
 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~danuta [2015-08-04] (37.118.69.*)
seper firma
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »