Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Świąteczne Bilety
Święta, święta, święta - czyli świąteczne bilety autokarowe

Czas świąteczny Bożego Narodzenia to czas szczególny. Niemal każdy kto pracuje, mieszka, przebywa za granicą stara się te święta spędzić z rodziną. Większość ludzi przyjeżdża do Polski, ale też znaczna część osób odwiedza swoje rodziny za granicą. Dlatego mamy dla Państwa bardzo dobrą radę - bilety autobusowe dla siebie, dla rodziny warto rezerwować i kupować wcześniej, nie czekając na ostatnią chwilę.

Jeśli nie znamy jeszcze dokładnego terminu powrotu taniej będzie zakupić bilet OPEN niż bilet w jedną stronę. Kupując bilet OPEN mamy gwarancję jego ważności przez 6 miesięcy. Wybierając się w drogę powrotną pozostanie jedynie zarezerwować termin i ponownie wydrukować bilet. Ale tu kolejna rada. Z zamknięciem biletu OPEN radzimy także nie czekać do ostatniej chwili. Co prawda w naszej ofercie przy tak dużym wyborze przewoźników autokary odjeżdżają niemal codziennie do wszystkich krajów Europy, jednak przy natężonym świątecznym ruchu może po prostu już nie być miejsc. Kolejna rzecz o której należy pamiętać przy zamykaniu biletu Open to fakt, że mają już Państwo do wyboru nie wszystkie linie autobusowe, jakie kursują na danej trasie, ale tylko tego przewoźnika, u którego bilet został zakupiony. Tak więc wybór terminów będzie ograniczony. Warto o tym pamiętać!

A co jeśli okaże się, że nie ma autokaru na dany dzień, kursują za to autokary innej linii? Z takiej sytuacji jest także wyjście. Proponujemy kupić nowy bilet, a bilet OPEN będzie można wykorzystać w późniejszym terminie, np. na Święta Wielkanocne.

Jeśli planują Państwo świąteczną podróż autokarem warto dokonywać rezerwacji biletów ze znacznym wyprzedzeniem, nawet kilkutygodniowym. Unikną Państwo niepotrzebnego stresu, gorączkowego szukania innych przewoźników, busów i innych możliwości transportu. Kupując bilet u nas będą Państwo mogli spokojnie, radośnie i rodzinnie spędzić święta czego Państwu serdecznie życzymy.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.