Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Glob-Tourist

Autokary Glob Tourist

 

Firma GlobTourist została utworzona w 2005 roku. Zajmuje się przede wszystkim organizowaniem aktywnego wypoczynku na wodzie - rejsów i czarterów jachtów. 

 

Tanie Bilety Autokarowe na przewozy i połączenia autobusowe obsługiwane przez autokar, autobus, linie autokarowe Glob-Tourist na trasie Polska Chorwacja Polska można kupić korzystając z wyszukiwarek zamieszczonych poniżej. Uwzględniają one wszystkie możliwe zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz połączenia autokarowe w promocyjnych cenach. 

 

Zawierają również aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z i do Chorwacji dla Eurobus-Eurolines Polska, Globtourist oraz Retman. Wyszukiwarki umożliwiają one również  zmianę zakupionego biletu autokarowego a także jego wycofanie z systemu.  

 
Bilety Autokarowe z Polski do Chorwacji.
  
 

W ramach obecnie realizowanych zadań, firma Glob-Tourist oferuje rejsy w basenie Morza Śródziemnego, a także przewozy autokarowe osób na trasie z Polski do Chorwacji oraz z Chorwacji do Polski. Przewozy autokarowe realizowane przez autokary Glob Tourist z Polski do Chorwacji są na chwilę obecną wykonywane wyłącznie sezonowo od końca kwietnia do połowy października (ponadto przewoźnik zastrzega sobie możliwość organizowania na odcinkach krajowych dowozu osób busem, bądź samochodem osobowym, w przypadku niewystarczającej ilości pasażerów).

 

Wyjazdy 1 raz w tygodniu - każdy piątek/ powroty do Polski w soboty. Szacunkowy koszt przejazdy w jedną stronę wynosi 353zł. Bilet Autokarowy w obie strony kosztuje 474zł.

 

Firma Globtourist obsługuje jedynie jedną linię autokarową na trasie z Polski do Splitu w Chorwacji. Przewóz, transport osób GlobTourist z Polski do Chorwacji są wykonywane jeden raz w tygodniu - w każdy piątek. Autokary Glob-Tourist spełniają wszystkie wymagane normy europejskie w zakresie bezpieczeństwa i wygody odbywanej podróży. Troska o swoich klientów oraz duże zaangażowanie powoduje, iż Globtourist zdobywa coraz to większą liczbę zadowolonych i stałych klientów.

 

Glob Tourist = „Korzystamy z usług najlepszej firmy transportowej w Polsce – Raf Trans z Warszawy”.

 

 

Autobusy Glob-Tourist realizują trasę z Polski do Chorwacji oraz z Chorwacji do Polski uwzględniając następujące miejscowości: Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Toruń, Warszawa, Wrocław, Łódź, Polichno, Opole, Częstochowa, Kraków, Katowice, Żory, Cieszyn, Karlovac, Zadar, Sukosan, Biograd na Moru, Szybenik, Trogir, Marina Kornati, Kastel Gomilica, Vodice, Marina Kastela a kończąc trasę w miejscowości Split w Chorwacji.

 
 
 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~Domi [2014-09-09] (*.static.chello.pl)
Bardzo polecamy tego przewoźnika! Z wielkimi problemami z powodu zaniedbań innej firmy (krakowskiej) bez porównania jest podejście (zarówno kierowców, jak i samego szefa) do klienta: zostawieni na lodzie przez wspomnianą inną firmę (nigdy więcej) tu spotkaliśmy się wyłącznie z miłym podejściem, pomocą i radą. I próbą rozwiązania naszego problemu, mimo że mielismy bilety z konkurencyjnej firmy. Gratuluję profesjonalizmu i polecam z czystym sercem! Na zakończenie: jechaliśmy z Globtourostem fragment trasy, potem zabrał nas krawkoski przewoźnik: mamy więc bezpośrednie porównanie również samych warunków jazdy. Z Glotouristem: czysto, wygodnie. U konkurencji: dokładnie przeciwnie. Z lecącym całą noc disco polo z głośników.
Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~Bronisław z Krakowa [2012-06-30] (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Witam. Jechaliśmy z tym przewoźnikiem do Chorwacji w poprzednim sezonie. Jedyne zastrzezenie, że nie można w okresie wakacyjnym przewoźńik większego bagażu (niestandardowego). Wymaga to sporej dopłaty. Podróż była realizowana wygodnym klimatyzowanym autokarem. Więcej uwag nie mam.
Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~georg [2012-06-11] (91.223.64.*)
Miła obsługa, świetny autokar, fajni ludzie. Podróż bez zastrzezen. Brak uwag.
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »