Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Orbis Interbus
Orbis Transport
 
Orbis Transport Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność na rynku turystycznym już w 1993r. Spółka wywodzi swój rodowód z 85-cio letniej tradycji firmy Orbis - najbardziej znanego polskiego biura podróży.

 

Prowadząc działalność przewozów autokarowych Orbis szybko stał się niekwestionowanym liderem na rynku przewozów międzynarodowych i krajowych, utrzymując stałe połączenia do ponad stu miast w całej Europie. Jako prężnie rozwijająca się Spółka i największy polski przewoźnik Orbis Transport kontynuował zawartą w roku 1975 przez Orbis S.A. umowę franchisingową z Hertz International Ltd.

 

Tanie bilety autokarowe na przewozy i połączenia autobusowe wykonywane przez Orbis Transport Interbus autokary można kupić wykorzystując zamieszczony poniżej moduł. Uwzględnia on wszystkie możliwe zniżki oraz połączenia autokarowe w promocyjnych cenach. Umożliwia on również  zmianę biletu autokarowego a także jego wycofanie. Zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autokarów. Każde połączenie autobusowe widoczne w systemie jest połączeniem mozliwym do kupienia.

 
Znajdź swoje połączenie autokarowe Interbus:
 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~Adam [2015-07-20] (*.ip.mgk.pl)
ORBIS STARA PORZĄDNA MARKA MOŻNA ZAUFAĆ .
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »