Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Zawadzkie
Biuro Podróży Zawadzkie (Sindbad)
 
Zawadzkie to przewoźnik działający na rynku usług transportowych od 1989r. Długie doswiadczenie na rynku pozwoliło wyspecjalizować się tej Agencji w regularnych przewozach autobusowych osobowych na trasie z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski, z Polski do Luksemburga oraz z Polski na Ukrainę.
 
 
Przewozy autokarowe Zawadzkie z Polski do Niemiec są wykonywane wspólnie z Grupą Sindbad m.in do Nadrenii Północnej - Westfalii oraz na południe Niemiec w tym m.in do takich miast jak: Bayreuth, Nurnberg, Ingolstadt, Munchen (Monachium), Augsburg, Ulm, Hannover, Osnabruck, Munster, Recklinghausen, Gelsenkirchen, Essen, Duisburg, Krefeld, Monchengladbach, Aachen, Braunschweig, Bielefeld, Paderborn, Soest, Unna, Dortmund, Bochum, Wuppertal, Dusseldorf, Koln (Kolonia), Gottingen, Kassel, Giessen, Frankfurt, Darmstadt, Mannheim, Karlsruhe, Stuttgart, Erfurt.
 
Połaczenia autobusowe Zawadzkie Polski na Ukrainę obejmują: Lwów (Lwow), Iwano-Frankowsk, Czerniowce i są realizowane w ramach 3 tras: Wrocław-Czerniowce; Opole-Lwow; Łódz-Lwów.
 
Specjalizacja w przewozach na kilku trasach, wysoki standard autokarów (18 klasy Lux oraz mikrobusy) a tym samym jakość wykonywanej usługi sprawia, że Agencja Zawadzkie stała się istotnym przewoxnikiem programu Voyager. Posiada ona sieć swoich placówek głównie w Raciborzu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie, Zawadzkiem i Tarnowskich Górach.
 
Tanie bilety autokarowe na autobusy Zawadzkie oraz innych przewoźników realizujących połączenia autokarowe na trasie Polska Niemcy Polska oraz Polska  Ukraina Polska  można kupić wykorzystując wyszukiwarkę systemu rezerwacji euroTicket online zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona wszystkie zniżki (z tytułu wieku pasażera)  i promocje - oznaczone kolorem czerwonym obowiązujące w systemie. Umożliwia ona również dokonywanie zmian zakupionego biletu autokarowego a także jego zwrot/ wycofanie z systemu.
 
 
Rezerwacja Biletów ZAWADZKIE
 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~robi1973 [2012-10-10] (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Hmmm. Kupuję bilet na autokary zawadzkie a jadę Biurem Sindbad. Jakość i obsługa trasy jest ok. Autokary niczego sobie. Ale chcielibbysmy czasami wiedziec o tym wcześniej zeby wiedzieć czego wypatrywac na dworcu. Pozdrawiam Kazik.
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »