Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Bus Świecie
Bus Świecie
 
Biuro Podróży Bus funkcjonuje na rynku turytycznym w ramach działalnosci przewóz osób od 1989r. Od samego początku swojego funkcjonowania zaczęło się specjalizować realizując połączenia i przewozy autobusowe z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski. Do realizacji tego celu posiada szereg autokarów i mikrobusów o zróżnicowanej ilości miejsc w zależności od natężenia ruchu turystycznego (autokary Setra S415 GT; Mercedes Sprinter 21 miejsc; VW LT oraz Ford 21 miejsc; Transit 9 miejsc.
 
Przewozy autokarowe obsługiwane przez Bus Świecie na trasie Polska Niemcy Polska są wykonywane 2 razy w tygodniu tj. we wtorek i czwartek / powroty natomiast są wykonywane w środy i soboty.
 
Autokarem Bus Świecie do Niemiec można dojechać m.in do takich miast jak: Berlin, Helmstedt, Braunschweig, Hannover, Hamburg, Hollenstedt, Bremen i Oldenburg.
 
Wyjazdy do Niemiec są wykonywane m.in z takich miast w Polsce jak: Grudziądz, Świecie, Chełmno, Toruń, Bydgoszcz, Szubin, Żnin, Gniezno, Poznań, Nakło, Piła, Wałcz, Gorzów Wielkopolski, Świecko.
 
Tanie bilety autokarowe na przewozy z i do Niemiec w ramach wymienionych miast można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Zapraszamy do spradzenia oferty.
 
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety w systemie EuroTicket
Bilety Autokarowe Bus Świecie
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.