Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Bartuś
Autobusy Bartuś (Platforma Sindbad)
 
Linie Autokarowe Bartus wykonują transport i przewóz osób od 1989roku. Od roku 1999 autobusy Bartuś kursują codziennie z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski w ramach regularnych przewozów autokarowych Polska Niemcy w szczególności na trasie Śląsk - Westfalia. Od niedawna linie autokaorwe Bartuś realizują również przewozy autokarem na trasie Polska Belgia Polska do miasta Liege.
 
Długoletnie doświadczenie w wykonywanych przewozach, doświadczeni kierowcy i obsługa oraz komfortowe spełniające wszystkie wymogi autobusy są powodem zadowolenia pasażerów. Nowym kierunkiem wprowadzonym przez tego przewoźnika jest Belgia a w szczególności przewozy do Liege.
 
Tanie bilety autokarowe na autobusy, autokary Bartuś Polska Niemcy i Bartus Polska Belgia można kupić korzystając z wyszukiwarki połączeń autokarowych systemu Voyager online zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona wszystkie zniżki (z tytułu wieku pasażerów) oraz połączenia i przewoy autokarowe w promocyjnych cenach - oznaczone kolorem czerwonym. Umożliwia ona również dokonywanie zmian w zakupionych biletach autokarowych oraz ich wycofanie z systemu/ zwrot. Zamieszczony w niej rozkład jazdy autobusów Bartuś oraz innych przewoźńików jest aktualizowany na bieżąco. 
 
Połączenia autokarowe Bartuś - Niemcy, Belgia
 
 
 
 
Autokary Bartuś realizują swoje przewozy autobusowe do następujących miast:
 
- Belgia - Liege
 
- Niemcy - Bruhl, Bonn, Kolonia, Leverkusen, Wuppertal, Hagen, Essen, Duisburg, Krefeld, Neuss, Dusseldorf, Aachen, Liege, Gottingen, Kassel, Paderborn, Bielefeld, Osnabruck, Munster, Recklinghausen, Braunschweig, Herne, Bochum, Gelsenkirchen, Mulheim an der Ruhr, Monchengladbach, Hannover, Hamm, Unna, Dortmund, Herne, Bochum, Gelsenkirchen, Mulheim an der Ruhr, Monchengladbach.
 
 
 
 
 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~kaczka [2013-06-03] (*.ssp.dialog.net.pl)
Jestem stałym pasażerem korzystam z usług Bartusia od 3 lat i moja opinia jest bardzo pozytywna nie wiem co ludzie chcą wydając negatywne opinie o tym przewoźniku
Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~waldi [2012-06-04] (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Beznadziejny przewoźnik. Stanowczo odradzam. Miałem przyjemność przejechać się tymi liniami ze ślaska do Niemiec. Kierowcy pozostawili kulturę na ulicy. Nigdy więcej.
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »