Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Gairing
Autobusy Gairing
Firma Gaiging to przewoźnik autokarowy, który ma swoją siedzibę w Niemczech. Świadczy on usługi transportowe w zakresie przewoz i transport osób na polskim rynku od 1999 roku.  Posiada koncesje na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego na trasie z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski a w szczególności:
 
 
Połączenia i przewozy autobusowe na trasie Polska Niemcy Polska przez autokary Gairing są realizowane 3 razy w tygodniu tj. w środy, piątki i niedziele. Wszystkie przejazdy autokarowe realizowane przez autobusy Gairing są wykonywane wysokiej klasy autokarami marki Mercedes wyposażonymi w klimatyzacje, bar, video, oraz wc. Gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług jest wyspecjalizowana kadra zarządzająca i doświadczeni kierowcy. 
 
Tanie bilety autokarowe na autokary Gairing z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona wszystki zniżki oraz oferty oznaczone kolorem czerwonym. Przewiduje ona także możliwość zmiany zakupionego biletu autokarowego oraz jego wycofania/ zwrotu. Zapraszamy do skorzystania z oferty. 
 
Znajdź połączenie autokarowe: 
 
 
 
 
 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~Ewcia [2012-11-23] (*.dip.t-dialin.net)
korzystam parę lat z usług Gairinga,jestem usatysfakcjonowana.Wspaniała, zawsze miła obsługa,Panowie kierowcy spisują się na medal,w autobusach zawsze czysto i miło.Polecałabym,wszystkim podróżnym aby mogli w takich warunkach. (szkoda tylko że nie jeżdzi jeszcze dodatkowo w soboty)
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »