Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Bis-Pol

Autokary BisPol - (Platforma Sindbad)
Autobusy do Czech, Austrii, Słowenii, Włoch.

 

Biuro Turystyczne Bis-Pol Jasło z siedziba w Jaśle (kod pocztowy 38-200) ul. Grunwaldzka 31; rozpoczęło ono swoją działalność w 1989r stając się w niedługim czasie akredytowanym członkiem Polskiej Izby Turystyki. Linie Autokarowe bis-Pol specjalizują się wykonując połączenia Autobusowe z Polski do Czech, Austrii, Włoch i Słowenii. Bispol posiada również Koncesję Organizatora Turystyki (Nr 0041).

 

Tanie Bilety Autokarowe na autobusy, autokary BisPol wykonujące przewozy autokarowe i połączenia autobusowe na trasie z Polski do Włoch, z Polski do Słowenii, można kupić korzystając z wyszukiwarki połączeń autokarowych zamieszczone poniżej. Uwzględniają ona zniżki dla pasażera w różnym wieku oraz liczne połączenia autokarowe w promocyjnych cenach oznaczone w systemie kolorem czerwonym. Wyszukiwarka pozwala również na dokonywanie zmian zakupionego biletu autokarowego a także jego zwrot/ wycofanie z systemu.

 

Aktualny rozkład jazdy autobusów BisPol oraz innych przewoźników na trasie Włochy Polska Wlochy oraz Slowenia Polska Słowenia dostępny jest w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie internetowej.

  

 Znajdź swoje połączenia autokarowe Bis-Pol:
Autokary Polska Włochy, Czechy, Słowenia, Austria
 
 

Autokary Bis-Pol to mercedesy 350 Turismo RHD z 2002r i Turismo L z 2008r - gwarantujący komfort klientom w podróży. Atrakcyjne ceny na przewozy i połączenia autokarowe do Włoch i Słowenii, częste promocje oraz fachowa obsługa są gwarancją udanego transportu tej firmy.

 

 

Tanie Bilety autobusowe na przewozy obsługiwane przez linie autokarowe BisPol oferowane są na dwóch trasach. Przewóz (transport) osób z:

- z Polski do Czech i Anglii 

- z Polski na Słowenię  (Maribor, Cejle, Ljubiljana)

- z Polski do Włoch (Triest, Mestre, Padwa, Ferrara, Bolonia, Rimini, Pesaro, Jesi, Castelferretti, Ancona, Porto San Giorgio, Pescara, San Severo, Foggia, Cerignola, Orta Nova).

 


  

 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.