Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Gatzka
Autobusy Gatzka
Firma Gatzka to przewoźnik z 15 letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowych przewozów autokarowych. Firma Gatzka posiada nowoczesny tobor (autokary oraz busy marki Man) autokarowy systematycznie odnawiany i serwisowany w trosce o jakość wykonywanej usługi. Autokary Gatzka spełniają wszystkie europejskie normy w zakresie bezpieczenstwa oraz komfortu wykonywanej usługi.
 
Długoletnie doświadczenie na rynku przewozów autokarowych spowodowało, że autokary Gatzka wyspecjalizowały się w przewozach autokarowych na trasie z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski  w szczególności na trasie Mielno - Koln (Kolonia).
 
 
Tanie bilety autokarowe na przewoz i transport osób obsługiwany przez autokar, autobusy Gatzka na trasie Polska Niemcy Polska można kupić korzystając w wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona szereg znizek dla pasażerow w różnym wieku oraz umożliwia zakup biletu otwarteg obez konieczności okreslania przy zakupie terminu powrotu. Zawarto w niej aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów Gatzka do Niemiec oraz innych przewoźników.
  
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe:
  
 
Wyjazdy z Polski do Niemiec są wykoywany w każdy wtorek i piątek.
Przewozy autokarowe z Niemiec do Polski są wykonywane z kolei w środę i sobotę.
 
Miastami docelowymi na trasie autokarów Gatzka są :(POMELLEN), Eberswalde Finow, Brandenburg, Braunschweig, Hannover, Bielefeld, Paderborn, Hamm, Dortmund, Bochum, Gelsenkirchen, Essen, Bottrop, Duisburg, Dusseldorf, Koln.
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.